Miejsce akcji The Elder Scrolls 6 ujawnione przez zagadkowy obrazek?

Fani mają teorię.

  • Społeczność wierzy, że Bethesda zakodowała w obrazku informację o miejscu akcji TES 6
  • Mapa przedstawia rzekomo przeszłość, teraźniejszość i przyszłość serii
  • Zgodnie z teorią, w grze zwiedzimy Hemmerfell

31 grudnia na oficjalnym profilu twitterowym The Elder Scrolls pojawiła się grafika z mapą, która według niektórych fanów może ujawniać miejsce akcji powstającej aktualnie części serii. Zgodnie z domysłami graczy, będzie to Hammerfell.

We wpisie widzimy mapę prowincji Skyrim, a także trzy świece, które są rzekomo umieszczone w nieprzypadkowych miejscach. Jest też tajemniczy podpis „Rozpisz przeszłość i stwórz mapę przyszłości”, który sugeruje, że faktycznie można się tu doszukać informacji o The Elder Scrolls 6.

Najciekawsza teoria graczy, przytoczona przez GameRant, głosi, że każda świeca reprezentuje inny okres dla serii. Przeszłość to Morrowind, teraźniejszość to Samotnia - stolica Skyrim - a przyszłość wskazuje płomień w okolicy Hammerfell.

Inni podejrzewają, że należy również zwrócić uwagę na monetę z herbem Samotni, co miałoby wskazywać na istotną rolę tego regionu w opowieści przedstawionej w The Elder Scrolls 6.

Biorąc pod uwagę brak oficjalnych informacji od Bethesdy, radzimy podchodzić do teorii z odpowiednią dozą dystansu. Aktualnie o grze nie wiemy właściwie nic.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor  |  PrzemWan

Przemek nadzoruje nasz dział informacyjny oraz aktywnie wspiera inne sekcje serwisu. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami