Cyberpunk 2077 - Kontrakt: odmienne stany świadomości

Zniszczenie fabryki narkotyków.

Odmienne stany świadomości to jeden z kontraktów w Cyberpunk 2077, którego możesz się podjąć po wskoczeniu na 3 poziom reputacji. Celem tej aktywności jest dotarcie do fabryki narkotyków i zniszczenie produkcji specyfiku o nazwie błyszczyk.

By odblokować ten kontrakt udaj się do dzielnicy Little China (1) i zlokalizuj wejście (2) do jednego z tutejszych bloków. Gdy zbliżysz się do wskazanego miejsca, zadzwoni do ciebie Regina Jones i przedstawi szczegółowe informacje na temat samej misji.

231_cyberpunk_kontrakt_odmienne_stany_swiadomosci

Przy wejściu stoi trójka wrogów. Poczekaj chwilę by skończyli oni rozmowę, dzięki czemu się rozdzielą i ułatwią ci ich eliminację. Na wprost od wejścia będzie kamera (3) - wyłącz ją jak najszybciej by uniknąć wykrycia.

232_cyberpunk_kontrakt_odmienne_stany_swiadomosci

Musisz teraz dostać się do piwnicy, do której prowadzą dwa przejścia. Pierwsze to winda (4), jednak twoja postać musi posiadać przynajmniej 9 punktów siły, by się tamtędy przedostać. Alternatywnie możesz wykorzystać drwi (5) prowadzące na klatkę schodową.

233_cyberpunk_kontrakt_odmienne_stany_swiadomosci

Gdy dotrzesz na niższe piętro, poruszaj się w kierunku przeciwnym do ruchu wskazówek zegara, eliminując przeciwników po drodze. Przed dotarciem do laboratorium trafisz na dwie kamery - jedną (6) nad drzwiami wejściowymi, drugą (7) w dalszej części pomieszczenia.

234_cyberpunk_kontrakt_odmienne_stany_swiadomosci

W finalnej części lokacji czeka na ciebie trójka wrogów. Poczekaj aż się od siebie oddalą i wybij ich jednego po drugim. Teraz przyszła kolej na zniszczenie sprzętu do produkcji błyszczyku. Możesz strzelić w zbiorniki (8), jednak narobi to hałasu - jeśli zależy ci na dyskrecji zbliż się do komputera (9) i zainstaluj w nim szkodliwe oprogramowanie.

235_cyberpunk_kontrakt_odmienne_stany_swiadomosci

Po wszystkim wróć na wyższe piętro budynku i opuść teren. Po chwili zadzwoni do ciebie Regina Jones i poinformuje, że kontrakt został zamknięty. Na twoje konto trafi też jak zwykle wypłata.

Zobacz także: Cyberpunk 2077 - kontrakty: spis alfabetyczny

Spis treści: Cyberpunk 2077 - Poradnik, Solucja

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Fan strategii wszelakich - z naciskiem na RTS-y - i produkcji niezależnych, dla których na bok odkłada tytuły AAA. Entuzjasta gotowania, miłośnik elektroniki i majsterkowicz-amator.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami