Cyberpunk 2077 - Kontrakt: dajcie mi głowę Gustavo Orty

Zemsta ojca, neutralizacja Gustavo.

Dajcie mi głowę Gustavo Orty w Cyberpunk 2077 to kontrakt typu neutralizacja. Oznacza to, iż twoim celem jest pozbyć się wskazanego celu. Podczas tej misji musisz wedrzeć się do kryjówki Valentinos i załatwić - bądź pojmać - Gustavo Ortę.

W pierwszej kolejności udaj się do Vista del Rey (1) i zbliż się do drzwi (2) do wieżowca, a zadzwoni do ciebie Padre. W trakcie krótkiej rozmowy wyjaśni kim jest cel i przydzieli ci ten kontrakt.

251_cyberpunk_kontrakt_dajcie_mi_glowe_gustavo_orty

Przejdź przez drzwi, a następnie wybiegnij po schodach na górę i wejdź do windy. Poczekaj chwilę i z panelu kontrolnego wybierz 32 piętro (3).

252_cyberpunk_kontrakt_dajcie_mi_glowe_gustavo_orty

Do apartamentu Gustavo możesz dostać się na kilka sposobów. Pierwszym jest wyważenie drzwi (4), na które trafisz zaraz po wyjściu z windy. Do tego celu wymagane jest jednak 17 punktów siły. Możesz też zadzwonić przez interkom (5) - ale tutaj wymagany jest prolog Punka.

253_cyberpunk_kontrakt_dajcie_mi_glowe_gustavo_orty

Jeśli nie spełniasz tych wymagań, zbliż się do rolety (6) przy oknach i ją otwórz. Wyjdź przez nowo otwarte przejście i skręć w prawo, a następnie wskocz na balkon (7).

254_cyberpunk_kontrakt_dajcie_mi_glowe_gustavo_orty

Zanim wejdziesz do pomieszczenia zneutralizuj kamerę (8). Teraz możesz w spokoju pozbyć się kilku tutejszych przeciwników, a następnie wybiec po schodach na wyższe piętro, gdzie znajdziesz Gustavo Ortę (9).

255_cyberpunk_kontrakt_dajcie_mi_glowe_gustavo_orty

Zabij bądź obezwładnij przeciwnika, a następnie opuść budynek - najlepiej tą samą drogą, by nie ściągać na siebie niepotrzebnej uwagi. Gdy tylko wyjdziesz na ulicę zadzwoni do ciebie Padre i zakończy ten kontrakt, wysyłając ci nagrodę na konto.

Możesz również go wysłuchać i puścić wolno, dzięki czemu wyjedzie z miasta, a bohater będzie mógł spokojnie opuścić budynek

Zobacz także: Cyberpunk 2077 - kontrakty: spis alfabetyczny

Spis treści: Cyberpunk 2077 - Poradnik, Solucja

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Fan strategii wszelakich - z naciskiem na RTS-y - i produkcji niezależnych, dla których na bok odkłada tytuły AAA. Entuzjasta gotowania, miłośnik elektroniki i majsterkowicz-amator.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami