Cyberpunk 2077 - Tysiące twarzy, setki miraży: przewrót w Chmurach

Starcie z bossami Tygersów.

Tysiące twarzy, setki miraży to zadanie poboczne w Cyberpunk 2077, które kontynuuje wątek klubu Chmury, jest także ściśle powiązane z romansem z Judy Alvarez. By je odblokować musisz ukończyć inną misję poboczną, Pizza Party.

Zadanie to automatycznie aktywuje się po upływie mniej więcej 6 godzin w grze od momentu ukończenia Pizza Party. Otrzymasz od Judy wiadomość, a po kolejnych 6 godzinach dziewczyna do ciebie zadzwoni i rozpocznie się właściwa część zadania.

Udaj się do megabloku H8 (1) - podążaj za mini-mapą, a na miejscu trudno przeoczyć budynek z uwagi na olbrzymi szyld 08. Dotrzyj na miejsce mniej więcej o godzinie 16:00, a następnie podejdź do Judy i lalek (2), by rozpocząć rozmowę.

205_cyberpunk_tysiace_twarzy_setki_mirazy

Przeklikaj wszystkie opcje dialogowe, by dowiedzieć się na czym polega plan. Zakończ konwersację i udaj się ze wszystkimi do windy. Poczekaj chwilę i z panelu kontrolnego wybierz piętro 03: Obsługa techniczna (3).

206_cyberpunk_tysiace_twarzy_setki_mirazy

Gdy winda się otworzy, szybko wyjdź z drzwi i wskocz za kolumnę po lewej stronie, gdyż na wprost jest wróg (4) który zacznie cię namierzać. Oprócz niego na piętrze jest jeszcze dwóch innych. Załatw ich wszystkich, a następnie porozmawiaj z Judy.

207_cyberpunk_tysiace_twarzy_setki_mirazy

Skieruj się teraz do windy towarowej (5) i z panelu kontrolnego wybierz jedyną opcję, czyli piętro 55: Dach. Po wjechaniu na górę możesz od razu przejść przez bramkę (6) po lewej stronie, by skrócić sobie drogę do celu, jednak wymaga to 5 punktów zdolności technicznych.

208_cyberpunk_tysiace_twarzy_setki_mirazy

Jeśli ich nie posiadasz, skieruj się zamiast tego na wprost, a stamtąd zeskocz na niższe piętro (7). Teraz podejdź do przodu by dotrzeć na taras, na którym czeka pojedynczy wróg (8). Załatw go i wejdź do pomieszczenia.

209_cyberpunk_tysiace_twarzy_setki_mirazy

Tutaj znajdziesz kilku dodatkowych wrogów. Możesz zająć się nimi po cichu, co wymaga jednak trochę cierpliwości, gdyż wszyscy znajdują się na otwartym terenie. Możesz też po prostu wyciągnąć broń i otworzyć ogień - nie przybędą tutaj żadne posiłki nieprzyjaciela. Po wszystkim wybiegnij po schodach na górę, załatw znajdującego się tam strażnika i wejdź do biura Hiromiego (9).

210_cyberpunk_tysiace_twarzy_setki_mirazy

W tym miejscu rozegra się finałowa scena tego zadania. W zależności od wybranych kwestii dialogowych wpłynie to na rezultat zadania i możliwość kontynuowania wątku z Judy. Są trzy warianty:

211_cyberpunk_tysiace_twarzy_setki_mirazy
  • Akceptujesz plan Maiko i przyjmujesz zapłatę. Wybierz opcje dialogowe Hiromi musi odejść, a potem Maiko będzie szefową, jak dotychczas. Jest to najgorsze z rozwiązań, gdyż rozwścieczy Judy, zablokuje dalsze zadanie (W topieli) i wątek romantyczny z tą kobietą.
  • Akceptujesz plan Maiko i nie przyjmujesz zapłaty. Wybierz te same kwestie dialogowe co we wcześniejszym wariancie, jednak nie przyjmij zapłaty od Maiko. Jest to również pokojowe rozwiązanie, gdyż nie dojdzie do walki, a jednocześnie będziesz mógł kontynuować wątek i romans z Judy.
  • Nie akceptujesz planu Maiko. Wybierz opcję Chmury ogłaszają niepodległość (10), co doprowadzi do walki z bossami Tygersów, pozwalając ci jednocześnie zdobyć ich broń. Rozwiązanie to także pozwala kontynuować wątek i romans z Judy. Na koniec musisz zdecydować, czy pozwolisz Maiko żyć. Jeśli tak, wybierz opcje dialogowe Co? , a następnie Nie wiesz tego na pewno. Każda inna opcja sprawi, że Maiko cię zaatakuje.

Niezależnie od wyborów, opuść biuro Hiromiego i skieruj się wzdłuż trasy na mini-mapie, by dojść do windy. Z panelu wybierz piętro 01: Parter. Na dole czeka na ciebie Judy. Jeśli chcesz dostać od niej buziaka, wybierz opcję dialogową Jest różnica między głupotą a wiarą w ludzi. Po rozmowie Judy wróci do mieszkania, a zadanie zostanie zakończone.

Zobacz także: Cyberpunk 2077 - zadania poboczne: spis alfabetyczny

Spis treści: Cyberpunk 2077 - Poradnik, Solucja

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Fan strategii wszelakich - z naciskiem na RTS-y - i produkcji niezależnych, dla których na bok odkłada tytuły AAA. Entuzjasta gotowania, miłośnik elektroniki i majsterkowicz-amator.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami