Cyberpunk 2077 - Relikt przeszłości: wielki fan Johnnego

Straganiarz Karim i nagranie Samurai.

Relikt przeszłości to jedno z zadań pobocznych w grze Cyberpunk 2077, które jest bezpośrednio powiązane z postacią Johnnego Silverhanda. W jego trakcie spotkasz straganiarza Karima, największego fana rockmana. By odblokować to zadanie musisz ukończyć misję główną Wielki sen.

W pierwszej kolejności udaj się na rynek na Jig-Jig Street (1) i zbliż się do ulicznego muzyka (2), by w jego pobliżu pojawił się Johnny. Przeprowadź z nim krótką dyskusję, a zadanie zostanie dodane do twojego dziennika.

192_cyberpunk_2077_relikt_przeszlosci_wielki_fan_johnnego

Gdy rozmowa dobiegnie końca, podążaj za trasą na mini-mapie, by dotrzeć do kolejnego celu, lokalu Rainbow Cadenza (3). Zbliż się do obsługi stojącej za ladą i podpytaj o stare nagrania Johnnego.

193_cyberpunk_2077_relikt_przeszlosci_wielki_fan_johnnego

Wyjdź z baru i wróć na bazar, gdzie znajdziesz straganiarza Karima (4). Wykorzystaj dostępne opcje dialogowe, by przekonać go do sprzedaży unikalnego nagrania. Gdy ci się to uda, automatycznie otworzy się okno sklepu, w którym znajdziesz Nagranie koncertu Samurai (5).

194_cyberpunk_2077_relikt_przeszlosci_wielki_fan_johnnego

Kup nagranie i interesujące cię przedmioty, a następnie zamknij okno sklepu. Po wszystkim wymień jeszcze kilka zdań z Johnnym, po czym zadanie zostanie zakończone.

Zobacz także: Cyberpunk 2077 - zadania poboczne: spis alfabetyczny

Spis treści: Cyberpunk 2077 - Poradnik, Solucja

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Fan strategii wszelakich - z naciskiem na RTS-y - i produkcji niezależnych, dla których na bok odkłada tytuły AAA. Entuzjasta gotowania, miłośnik elektroniki i majsterkowicz-amator.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami