Cyberpunk 2077 - Misja Kontener: inteligentny automat z napojami

Odnalezienie chatbota Brendana. 

Kontener to misja poboczna w Cyberpunk 2077, którą bardzo łatwo jest przegapić. W dzienniku pojawia się dopiero w trakcie jej wykonywania, nie ma też żadnych wymagań do spełnienia, byś mógł się jej podjąć.

Udaj się do dzielnicy Japantown (1), gdzie znajdziesz stojącego za kontenerem chatbota Brendana (2). Zbliż się do niego i rozpocznij rozmowę z inteligentnym automatem.

200_cyberpunk_2077_misja_kontener_chatbot_brendan

Podczas konwersacji poprosi cię on o przesunięcie kontenera (3), który blokuje mu widok na ulicę. Zbliż się więc do niego i wciśnij widoczny na ekranie przycisk, by usunąć przeszkodę. Pamiętaj, że do tego celu potrzebujesz 4 punktów budowy ciała - wróć tutaj później jeśli nie spełniasz tego warunku.

201_cyberpunk_2077_misja_kontener_chatbot_brendan

Podejdź teraz na nowo do Brendana i wyczerp wszystkie dostępne opcje dialogowe. Na koniec automat poczęstuje cię darmowym napojem, po czym wymienicie jeszcze kilka zdań i ta misja poboczna dobiegnie końca.

Zobacz także: Cyberpunk 2077 - zadania poboczne: spis alfabetyczny

Spis treści: Cyberpunk 2077 - Poradnik, Solucja

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Fan strategii wszelakich - z naciskiem na RTS-y - i produkcji niezależnych, dla których na bok odkłada tytuły AAA. Entuzjasta gotowania, miłośnik elektroniki i majsterkowicz-amator.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami