Cyberpunk 2077 - Uliczna sprawiedliwość: pościg, Joshua Stephenson

Billy Jablonski i jego zemsta.

Jest to zadanie dodatkowe, które staje się dostępne po ukończeniu misji głównej o nazwie Pasażer. Po jego wykonaniu otrzymasz telefon od Wakako. Odbierz go, a po aktywowaniu misji udaj się do wskazanego miejsca (1) w Arroyo. Po dotarciu na miejsce usiądź na kanapie i poczekaj na Billy'ego.

009

Kiedy się pojawi podejdź do niego - znajdziesz go przy pobliskim samochodzie. Rozpocznij rozmowę (przebieg nie ma znaczenia - dowiesz się, że chce zabić Joshuę Stephensona), po czym wsiądź z mężczyzną do auta. Poczekaj chwilę, aż na ulicy pojawi się policyjna furgonetka (2).

010

Kiedy przejedzie wyrusz za nią. Nie pozwól, aby odjechała zbyt daleko, ponieważ zawalisz w ten sposób zadanie. W pewnej chwili furgonetka (3) zatrzyma się na drogowej blokadzie. Opuść samochód i puść Billa przodem. Po chwili zostanie zastrzelony przez policjanta Vasqueza.

011

Jeśli zbliżysz się do radiowozu przed Billem, to będziesz musiał rozprawić się z Vasquezem i zabić Joshuę, co zablokuje dostęp do rozwinięcia misji. Jeśli tego nie uczyniłeś, to po śmierci Billa, bez broni, podejdź do Joshuy (4), z którym zacznij rozmawiać.

012

W trakcie rozmowy możesz zdecydować czy chcesz wsiąść do auta i kontynuować zadanie, odblokowując przy tym kolejne (Znak Jonasza), czy też zakończyć je bezpowrotnie już teraz (nie wsiadając do radiowozu).

Zobacz także: Cyberpunk 2077 - zadania poboczne: spis alfabetyczny

Spis treści: Cyberpunk 2077 - Poradnik, Solucja

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Michał Basta

Michał Basta

Senior Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami. Prywatnie kolekcjoner książek, filmów i planszówek.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami