Cyberpunk 2077 - Mechaniczna dziewczyna: pomóc Judy

Rozmowa z Judy i Maiko.

Mechaniczna dziewczyna to zadanie poboczne w Cyberpunk 2077 związane z wątkiem romantycznym Judy Alvarez. Odblokowuje się ono po ukończeniu innej misji pobocznej, Anihilacja, po upływie mniej więcej 12 godzin. Odezwie się do ciebie Judy i poprosi o pomoc. Ważne, byś zaakceptował tę prośbę - jeśli odmówisz, zadanie zostanie zakończone, a reszta ścieżki powiązana z tą bohaterką zostanie zablokowana.

Odczekaj kolejne kilka godzin od rozmowy z Judy i między 5:00 a 8:00 rano udaj się do wskazanej na mapie lokacji w Japantown (1). Podążaj za znacznikiem na mini-mapie, wejdź do windy i z panelu kontrolnego wybierz 12: Chmury (2).

188_cyberpunk_2077_mechaniczna_dziewczyna_pomoc_judy

Wybiegnij z windy i dalej idź za znacznikiem na mini-mapie. Przeskocz przez murek (3), a następnie odbij w lewo, by na końcu ścieżki trafić wreszcie na Judy (4). Przeklikaj dostępne opcje dialogowe i zakończ rozmowę wybierając No dobra. Chodźmy.

189_cyberpunk_2077_mechaniczna_dziewczyna_pomoc_judy

Wewnątrz czeka was długa rozmowa z Maiko. Nie masz większego wpływu na jej przebieg, jednak jeśli podczas zadania głównego Dom lalek nie zabiłeś z jakiegoś powodu Woodmana, to teraz będzie ku temu okazja.

Zakończ rozmowę z Maiko i wyjdź z pomieszczenia. Rozpocznij konwersację z Judy i podążaj za nią do windy. Przed wejściem pojawi się opcja dialogowa Dorwijmy skurwiela (5). Wybierz ją, jeśli chcesz z Judy pozbyć się Woodmana, wejdź do windy i wybierz piętro Obsługa techniczna (6).

190_cyberpunk_2077_mechaniczna_dziewczyna_pomoc_judy

Po wyjściu z windy traficie na wspomnianego Woodmana (7). Niezależnie od twoich wyborów, rozmowa zakończy się tak samo - walką z nim. Nie powinien stanowić on jednak większego wyzwania.

191_cyberpunk_2077_mechaniczna_dziewczyna_pomoc_judy

Pozbądź się go, wróć do windy i wyjedź na parter. Czeka cię teraz krótka rozmowa z Judy, a po niej zadanie to zostanie zakończone.

Zobacz także: Cyberpunk 2077 - zadania poboczne: spis alfabetyczny

Spis treści: Cyberpunk 2077 - Poradnik, Solucja

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Fan strategii wszelakich - z naciskiem na RTS-y - i produkcji niezależnych, dla których na bok odkłada tytuły AAA. Entuzjasta gotowania, miłośnik elektroniki i majsterkowicz-amator.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami