Cyberpunk 2077 - Sprawa Sandry D.: zaginiony nośnik danych

Odzyskanie databanku.

Zadanie Sprawa Sandry D. w Cyberpunk 2077 stanie się dostępne po ukończeniu misji głównej Trzecia część nocy. Odezwie się do ciebie Sandra Dorsett, którą uratowałeś na początku linii fabularnej, w trakcie Ostatnia taka robota.

Uwaga - w tym miejscu możesz także wykonać Kontrakt: ostatnie logowanie. Warto podjąć się obu tych misji jednocześnie, by zgarnąć obie nagrody.

Od Sandry Dorsett otrzymasz zadanie odnalezienia nośnika danych, który został jej skradziony. W tym celu udaj się do dzielnicy Kabuki (1), a dokładnie do niewielkiego budynku (2) ukrytego w bocznej uliczce.

159_cyberpunk_2077_sprawa_sandry_d_zaginiony_nosnik_danych

Do środka możesz dostać się na trzy sposoby. Pierwsza ścieżka prowadzi przez drzwi po prawej stronie (3), których otwarcie wymaga 5 punktów Siły, druga z kolei przez drzwi po lewej stronie (4) - te nie wymagają żadnych umiejętności.

160_cyberpunk_2077_sprawa_sandry_d_zaginiony_nosnik_danych

Możesz też wbiec na górę po schodach (5), a stamtąd przejść przez drzwi wymagające 7 poziomu zdolności technicznych. Dzięki temu będziesz mógł wejść przez okno, by trafić na piętro budynku.

161_cyberpunk_2077_sprawa_sandry_d_zaginiony_nosnik_danych

Wewnątrz czeka cię kilku wrogów do zlikwidowania. Bez problemu poradzisz sobie tutaj po cichu - przeciwnicy znajdują się w dość dużych odległościach od siebie i łatwo odwrócić ich uwagę za pomocą hacków. Gdy się z nimi rozprawisz, przejdź do dalszej części budynku i zbierz databank (6) ze skrzyni z napisem Arasaka.

162_cyberpunk_2077_sprawa_sandry_d_zaginiony_nosnik_danych

Gdy go podniesiesz, wciśnij wyświetlony na ekranie przycisk by przeczytać zawartość drzazgi - bądź zrób to z poziomu ekwipunku, a następnie złam zabezpieczenia (7). Z listy dostępnych demonów aktywuj Eksploracja danych: kopia wrogiego oprogramowania (8). Dzięki temu poznasz zawartość drzazgi.

163_cyberpunk_2077_sprawa_sandry_d_zaginiony_nosnik_danych

Wyciągnij teraz telefon i zadzwoń do Sandry Dorsett. Dostaniesz od niej namiary jej mieszkania. Udaj się tam, wejdź do windy i kliknij w przycisk Apartamenty (9). Opuść windę i skieruj się do mieszkania kobiety. Zapukaj w drzwi, by wypuściła cię do środka.

164_cyberpunk_2077_sprawa_sandry_d_zaginiony_nosnik_danych

Podczas rozmowy zwróć jej databank. Kolejne linie dialogowe mają wpływ na nagrodę i końcówkę tego zadania. Dla najlepszego rezultatu przytaknij, gdy Sandra spyta czy czytałeś zawartość databanku, a przy kolejnej linii dialogowej wybierz Pogratulować dobrej roboty (10).

165_cyberpunk_2077_sprawa_sandry_d_zaginiony_nosnik_danych

Jeśli twoja postać posiada wysoki poziom Inteligencji (przynajmniej 15), w trakcie kolejnej wymiany możesz wybrać opcje: szantażu, co spowoduje rozpoczęcie walki lub skorzystania z linii dialogowej Jakich użyłaś demonów? by zyskać jeszcze lepszą nagrodę. Zakończ rozmowę i poczekaj, aż Sandra przeleje ci pieniądze na konto. W tym momencie zadanie to zostanie zakończone, możesz więc opuścić mieszkanie kobiety.

Zobacz także: Cyberpunk 2077 - zadania poboczne: spis alfabetyczny

Spis treści: Cyberpunk 2077 - Poradnik, Solucja

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Fan strategii wszelakich - z naciskiem na RTS-y - i produkcji niezależnych, dla których na bok odkłada tytuły AAA. Entuzjasta gotowania, miłośnik elektroniki i majsterkowicz-amator.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami