Cyberpunk 2077 - Kontrakt: pułapka na tygrysy

Wgranie B@da do systemu.

Pułapka na tygrysy to jeden z pierwszych kontraktów w Cyberpunk 2077, których możesz się podjąć. Nie ma tutaj żadnych wymagań do spełnienia, by móc odblokować tę konkretną misję. W trakcie realizacji tego kontraktu wedrzesz się do megabloku 11 i wgrasz do systemu szkodliwe oprogramowanie.

By rozpocząć ten kontrakt udaj się do dzielnicy Waston (1), do olbrzymiego wieżowca oznaczonego symbolem 11 (2). Wejdź do budynku, a następnie do wskazanej przez mini-mapę windy. Z panelu kontrolnego wybierz przycisk -05 Serwerownia.

174_cyberpunk_2077_kontrakt_pulapka_na_tygrysy

Gdy tylko wyjdziesz z windy, zajmij się kamerą (3) na wprost. Najłatwiej jest po prostu dezaktywować ją za pomocą haków - możesz też po prostu pozostawać po za jej stożkiem widoczności. Podejdź do szyby na wprost i obróć się delikatnie w lewo - zauważysz drugą kamerę (4), którą też należy się zająć.

175_cyberpunk_2077_kontrakt_pulapka_na_tygrysy

Znajdziesz tutaj łącznie 4 przeciwników. Jeśli wyłączysz kamery, bez problemu rozprawisz się z nimi po cichu, bez alarmowania wrogów. Po walce przejdź do pomieszczenia (5) wskazanego przez znacznik na mini-mapie. Zbliż się do komputera (6) i wgraj oprogramowanie B@da do systemu wroga.

176_cyberpunk_2077_kontrakt_pulapka_na_tygrysy

Odejdź od komputera, pozbieraj znajdujące się tutaj przedmioty i wykorzystaj windę, by wyjść z tego pomieszczenia. Gdy tylko wyjedziesz windą na górę, zadzwoni do ciebie Regina Jones i zamknie kontrakt.

Zobacz także: Cyberpunk 2077 - kontrakty: spis alfabetyczny

Spis treści: Cyberpunk 2077 - Poradnik, Solucja

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Fan strategii wszelakich - z naciskiem na RTS-y - i produkcji niezależnych, dla których na bok odkłada tytuły AAA. Entuzjasta gotowania, miłośnik elektroniki i majsterkowicz-amator.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami