Cyberpunk 2077 - Kontrakt: psychofan

Zdobycie gitary Kerry'ego Eurodyne'a.

Psychofan to kontrakt typu kradzież w Cyberpunk 2077. By go odblokować nie musisz spełnić żadnych wymagań co do poziomu reputacji ani wykonać konkretnego zadania. W trakcie tego zlecenia musisz zdobyć gitarę Kerry'ego Eurodyne'a.

By podjąć się tego zlecenia pobocznego udaj się do dzielnicy Glen (1) w południowej części świata gry. Gdy dotrzesz w pobliże budynku wskazanego przez mini-mapę, zadzwoni do ciebie Regina Jones i oficjalnie otworzy kontrakt. Wejdź do wieżowca, a następnie do windy (2) i wyjedź na 17 piętro (Apartamenty).

177_cyberpunk_2077_kontrakt_psychofan

Wyjdź z windy na korytarz. Jeśli twoja postać posiada przynajmniej 17 poziom zdolności technicznych to będziesz w stanie wejść bezpośrednio do mieszkania 1702 poprzez drzwi (3) obok windy. W przeciwnym wypadku skieruj się do końca korytarza, wbiegnij po schodach na górę i wyjdź na dach. Zeskocz z krawędzi dachu (4) na balkon mieszkania.

178_cyberpunk_2077_kontrakt_psychofan

Gitara której szukasz znajduje się na górnym piętrze. Wejdź do sypialni i zeskanuj stojące na półce przy łóżku zdjęcie (5). Rok 2065 o którym rozmawiać będą V i Johnny to hasło do tutejszych drzwi. Wyjdź teraz przez drugie drzwi (6).

179_cyberpunk_2077_kontrakt_psychofan

Z tego miejsca odbij w prawo. Na wprost ciebie będą zamknięte drzwi do pomieszczenia z gitarą (7). Jeśli twoja postać posiada bardzo dużą siłę, możesz otworzyć je siłowo. Jeśli nie, zbliż się do panelu kontrolnego (8) i wpisz poznane przed momentem hasło - 2065.

180_cyberpunk_2077_kontrakt_psychofan

Zbierz gitarę, a następnie wróć do windy i opuść budynek. Teraz musisz zanieść gitarę do najbliższej skrytki - podążaj za ścieżką widoczną na mini-mapie, by do niej dotrzeć. Gdy zdeponujesz gitarę odezwie się do ciebie Regina Jones i zamknie kontrakt.

Zobacz także: Cyberpunk 2077 - kontrakty: spis alfabetyczny

Spis treści: Cyberpunk 2077 - Poradnik, Solucja

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Fan strategii wszelakich - z naciskiem na RTS-y - i produkcji niezależnych, dla których na bok odkłada tytuły AAA. Entuzjasta gotowania, miłośnik elektroniki i majsterkowicz-amator.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami