Kampania Star Citizen dopiero po 2021 roku?

Tryb powstaje już 5 lat.

  • Squadrons 42 wciąż bez daty premiery
  • Deweloperzy sugerują, że poczekamy jeszcze kilka lat

Chris Roberts z RSI opublikował obszerny wpis na oficjalnym blogu studia odpowiadającego za Star Citzen. Producent wspomina między innymi o Squadron 42 - fabularnej kampanii ambitnego symulatora. Tytuł najprawdopodobniej nie ukaże się w 2021 roku.

„Będzie gotowe wtedy, kiedy będzie gotowe” - napisał Roberts. „Nie wypuścimy gry, dopóki każdy jej aspekt i wszystko, co związane z technologią ją napędzającą, nie będzie maksymalnie dopracowane”.

„Nie jestem w stanie iść na żaden kompromis, gdy chodzi o grę, w którą wierzę całym sercem, bo byłoby to nie w porządku wobec całego zespołu, który podchodzi do tego projektu z tak wielką troską”.

Squadrons 42 ma być samodzielnym modułem, dostępnym oddzielnie i działającym niezależnie od Star Citizen. Tryb ten został zapowiedziany w 2015 roku, a w głównych bohaterów wcielają się między innymi Gary Oldman, Mark Hamill czy Gillian Anderson. Początkowo zapowiadano, że fabuła ukaże się w wersji beta już w 2017 roku.

Sam Star Citizen został zapowiedziany w 2012 roku i wciąż znajduje się w fazie wersji alpha. Roberts Space Industries nie ma jednak kłopotów z dochodami, gdyż gracze regularnie kupują nowe statki i różne dodatki. Finalna wersja gry ma być symulatorem życia w kosmosie - możliwe będzie zostanie żołnierzem, gwiezdnym górnikiem, najemnikiem czy handlarzem, wedle uznania.

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami