Cyberpunk 2077 - telefon: jak dzwonić i pisać SMS-y

Komórka, kontakty.

Główny bohater lub bohaterka Cyberpunk 2077 ma na wyposażeniu telefon. Teoretycznie możesz z niego korzystać, kiedy chcesz, by dzwonić i pisać SMS-y, jednak przydaje się to tylko w konkretnych momentach.

Aby wyjąć telefon i zobaczyć listę kontaktów:

  • naciśnij T na klawiaturze
  • przytrzymaj strzałkę w dół na padzie

Rozmowa przez telefon

Aby zadzwonić do konkretnej osoby, wskaż ją na liście i naciśnij F na klawiaturze lub X / A na padzie. Większość postaci nie odbierze telefonu, z innymi będziesz mógł zamienić kilka zdań - przykładem takiej osoby jest chociażby Regina Jones.

Jeżeli rozmowa z konkretną postacią jest związana z jakimś zadaniem w dzienniku, zobaczysz obok niej żółtą ikonę z wykrzyknikiem (1). Oczywiście cel zadanie również wskaże ci, że powinieneś zadzwonić do tej osoby, nie musisz więc za każdym razem przeszukiwać kontaktów.

cyberpunk_2077_telefon_1

Liczby przy ikonie listu (2) wskazują, ile masz nieprzeczytanych wiadomości od danej osoby.

SMS-y, wiadomości tekstowe

Aby przejść do wiadomości, otwórz telefon, a potem naciśnij:

  • TAB na klawiaturze
  • kwadrat / X na padzie

Wyświetli się spis wszystkich osób, które do ciebie napisały. Liczba obok nazwiska (3) wskazuje, ile masz nieprzeczytanych wiadomości od danej osoby. Kliknij na daną postać, by przejrzeć wszystkie przeprowadzone z nią rozmowy (4).

cyberpunk_2077_telefon_2

Nie możesz pisać SMS-ów „ręcznie”, ani nawet pisać do kogo i kiedy chcesz. Wiadomości tekstowe można wysłać tylko wtedy, kiedy umożliwia to gra. Zazwyczaj są one związane z zadaniami pobocznymi i głównymi.

Jeżeli możesz odpowiedzieć na wiadomość, a więc napisać SMS-a, to przy nazwisku osoby znajdziesz żółty wskaźnik „Odpowiedz” (5). Przywołaj tę rozmowę, a następnie wybierz jedną z dostępnych odpowiedzi (6), oznaczonych na niebiesko.

cyberpunk_2077_telefon_3

Czasami rozmówca odpowiada na twoją wiadomość. Dzieje się to jednak w przeciągu zaledwie kilku sekund, więc jeżeli w tym czasie się nie odezwie, możesz spokojnie zamknąć komunikator i nie czekać na odpowiedź.

Więcej porad:

Spis treści: Cyberpunk 2077 - Poradnik, Solucja

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor  |  PrzemWan

Przemek na początku przygotowywał u nas materiały wideo, a obecnie odpowiedzialny jest m.in. za dział informacyjny. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami