Cyberpunk 2077 - Daleko od domu: testy i badania

Kosmiczny epilog.

Po misji Siostra i brat czas na epilog kończący fabułę. Ockniesz się w szpitalu po zabiegu. Zadaj pytania lekarce, po czym idź za ochroniarzem.

Odprowadzi cię do twojego pokoju. Półóż się spać w łóżku (1).

daleko1

Gdy się obudzisz, wstań i podejdź do drzwi. Otwórz je i wyjdź na zewnątrz - to tylko sen. V ponownie się obudzi. Posłuchasz wiadomości, a do sali wejdźie lekarka. Po chwili zacznie się seria testów - po prostu wykonuj polecenia.

Co ważne - kostki nie da się ułożyć, więc nie przejmuj się, że nie wiesz, jak to zrobić.

daleko2

Po paru testach ponownie będziesz śnił. Wyjdź z pokoju i pójdź w kierunku człowieka (2) na końcu korytarza. To Jackie. Dotknij go, by zakończyć sen.

daleko3

To rozpocznie dłuższą serię testów. Dni będą mijać szybko, scena za sceną będą następywać te same, powtarzalne wydarzenia. Nieważne, jak wykonujesz zadania i testy. W końcu będziesz mógł odmawiać ich wykonywania. Będziesz też miał możliwość zniszczenia paru sprzętów - ale lepiej po prostu idź wtedy spać.

W końcu będziesz mógł też zadzwonić do znajomych, jeśli zechcesz. Potem odwiedzi cię Hellman i złoży ostateczną ofertę. Możesz albo zgrać swoją świadomość do bazy danych Arasaki, albo wrócić na Ziemię i umrzeć po paru miesiącach. Zastanów się i sam dokonaj wyboru.

daleko4

Jeśli wybierzesz opcję powrotu na Ziemię, zabieraj torbę i idź w stronę wyjścia. Rozpocznie się zakończenie.

Spis treści: Cyberpunk 2077 - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Cyberpunk 2077 - Siostra i brat: zebranie w Arasace, ludzie Yobinoru

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami