Cyberpunk 2077 - co robić w mieście

Jak spędzić czas między misjami.

Na tej stronie wytłumaczymy ci, czy Night City w Cyberpunk 2077 oferuje jakieś drobne atrakcje i aktywności, których możesz się podjąć pomiędzy misjami.

Prawda jest niestety taka, że trudno znaleźć w mieście zajęcie niezwiązane z misjami. Gra nie oferuje przykładowo żadnych minigier na wzór karcianki Gwint.

Chcąc oderwać się nieco od zadań głównych i pobocznych, warto natomiast wziąć udział w aktywnościach policyjnych:

Aktywności policyjne związane są oczywiście z walką lub skradaniem, ale są zdecydowanie krótsze niż kontrakty czy misje główne i poboczne. Pozwalają też całkiem szybko zarabiać pieniądze.

cyberpunk_2077_co_robic_w_miescie_3

W Night City możesz też umilić sobie czas, wynajmując seksworkera. Teoretycznie możesz udać się też do barów, oznaczonych na mapie białą ikoną kieliszka. Nie możesz jednak w nich usiąść ani napić się alkoholu przy ladzie.

cyberpunk_2077_co_robic_w_miescie_1

Bary to technicznie rzecz biorąc sklepy z napojami - po kupnie trunki do twojego plecaka i możesz je wypić właśnie z poziomu ekwipunku, nic więcej.

Więcej porad:

Spis treści: Cyberpunk 2077 - Poradnik, Solucja

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor  |  PrzemWan

Przemek na początku przygotowywał u nas materiały wideo, a obecnie odpowiedzialny jest m.in. za dział informacyjny. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami