Autorzy Halo Infinite dementują kolejne plotki o braku wersji Xbox One

Gra wciąż zmierza na starszą konsolę.

  • Nowe doniesienia wskazywały, że Halo Infinite nie trafi na Xbox One
  • Wieści zdementowali twórcy gry

Pojawiły się kolejne doniesienia, które sugerują, że Halo Infinite nie pojawi się na Xbox One. Nieoficjalne informacje zdementował przedstawiciel odpowiedzialnego za grę studia 343 Industries.

Źródłem zamieszania jest deweloper pracujący nad projektem. Chad Mirshak, który jest głównym projektantem interfejsu użytkownika, w swoim internetowym CV w serwisie LinkedIn napisał, że produkcja zmierza tylko na PC i Xbox Series X/S.

Doniesieniom zaprzeczył jednak John Junyszek, który w 343 Industries zajmuje się kontaktami ze społecznością fanów. Odpowiadając na pytanie jednego z internautów na Twitterze, w nieco zabawnym wpisie stwierdził, że informacje nie są prawdziwe.

To nie są pierwsze niepotwierdzone wieści, wskazujące, że Halo Infinite nie trafi na Xbox One - powodem skasowania wersji na starszą konsolę miałyby być podobno problemy z optymalizacją. Wspomnianym rewelacjom także zaprzeczono.

Strzelanka pierwotnie miała ukazać się na premierę Xbox Series X/S, ale grę opóźniono. Według nowych założeń, produkcja pojawi się na rynku jesienią 2021 roku, ale dokładnego terminu debiutu nie ujawniono.

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami