Symulator Jezusa Chrystusa nadal powstaje - świąteczny zwiastun cytuje Biblię

Narodziny Zbawiciela.

  • Opublikowano nowy trailer I Am Jesus Christ
  • Nagranie prezentuje narodzenie Jezusa Chrystusa
  • Gra ukaże się w 2021 roku

Prace nad zapowiedzianym rok temu I Am Jesus Christ - produkcją, która pozwoli wcielić się w tytułowego Syna Bożego - nadal trwają, co potwierdza opublikowany zwiastun. Nagranie nawiązuje do zbliżających się świąt.

Materiał koncentruje się na Bożym Narodzeniu, przedstawiając moment przyjścia na świat Jezusa. Nie zabrakło również cytatów z Biblii, czytanych przez narratora. Sam trailer to też forma życzeń świątecznych od twórców projektu.

I Am Jesus Christ powinno zadebiutować w 2021 roku na PC, aczkolwiek dokładnej daty premiery na razie nie ujawniono. Wkrótce w serwisie Kickstarter rozpocznie się zbiórka pieniędzy na rzecz realizacji gry.

Produkcja to „realistyczny symulator”, inspirowany Nowym Testamentem. Historia zaprezentuje okres między chrztem Syna Bożego a Jego zmartwychwstaniem, a wydarzenia zostaną przedstawione z perspektywy pierwszej osoby.

W trakcie rozgrywki pojawi się możliwość czynienia cudów, w tym leczenia, wskrzeszania zmarłych i spacer po wodzie, a także walki z Szatanem (autorzy obiecują realistyczne starcie z wykorzystaniem umiejętności specjalnych).

Reklama

Skocz do komentarzy (2)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (2)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami