Nie chcemy iść na ustępstwa - twórcy Gran Turismo 7 na PS5 o przywiązaniu do detali

"Zawsze dążymy do tego, co najlepsze".

W weekend odbyły się finały tegorocznych rozgrywek FIA Gran Turismo Championships. W trakcie wydarzenia szef odpowiedzialnego za serię Gran Turismo studia Polyphony Digital wypowiedział się o przywiązaniu deweloperów do detali.

- W Polyphony Digital zawsze dążymy do tego, co najlepsze. Nie chcemy iść na ustępstwa w czymkolwiek. Zamierzamy dostarczyć wszystkim najlepszą [grę - red.]. I już nie tylko ja tak myślę, tym kieruje się każda z 200 osób w naszej firmie - mówi kierujący zespołem Kazunori Yamauchi.

- W Japonii mówi się, że piękno tkwi w szczegółach i to jest bardzo prawdziwe. Nasz styl produkcyjny polega poświęcaniu wiele uwagi nawet najdrobniejszym detalom, szlifowaniu gry i dopracowywaniu tytułu do perfekcji - dodaje menedżer, cytowany przez serwis VGC.

Polyphony Digital obecnie pracuje nad Gran Turismo 7, które zmierza na PS5. Zaprezentowano już pierwszy zwiastun projektu, ale do tej pory nie ujawniono zbyt wielu informacji. Pozycja powinna pojawić się na nowej konsoli Sony w 2021 roku.

Reklama

Skocz do komentarzy (4)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (4)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami