Games with Gold: styczeń 2021 - pełna oferta

Little Nightmares, Dead Rising i inne.

Microsoft zaprezentował pełną ofertę Games with Gold na styczeń 2021. Abonenci Xbox Live Gold na konsolach Xbox bez dodatkowych opłat pobiorą między innymi Little Nightmares i remaster Dead Rising.

Pierwszą z wymienionych gier posiadacze Xbox One ściągną przez cały następny miesiąc. Produkcja jest platformówką z elementami grozy - wcielamy się w dziewczynkę o imieniu Six, która zostaje uwięziona w tak zwanej Paszczy. Musimy pomóc bohaterce w ucieczce z niebezpiecznego miejsca.

little_nightmares_gold
Little Nightmares oferuje elementy horroru

Pomiędzy 16 stycznia a 15 lutego posiadacze konsoli będą mogli zaś odebrać odświeżoną wersję pierwszej części Dead Rising. Gracze kierują poczynaniami Franka Westa, który musi zmierzyć się z zombie.

Games with Gold - pełna oferta na grudzień 2020

  • Little Nightmares (Xbox One, Xbox Series X/S) - 1-31 stycznia
  • Dead Rising (Xbox One, Xbox Series X/S) - 15 stycznia-16 lutego
  • The King of Fighters 13 (Xbox 360, Xbox One, Xbox Series X/S) - 1-15 stycznia
  • Breakdown (Xbox 360, Xbox One, Xbox Series X/S) - 16-31 stycznia

Dzięki opcji wstecznej kompatybilności, tytuły z Xboksa 360 uruchomimy na Xbox One, a wszystkie wymienione gry zadziałają również na Xbox Series X/S.

Aby skorzystać z oferty, należy posiadać aktywny abonament Xbox Live Gold. By pobrać grę, wystarczy odszukać ją w sklepie Xbox Games z poziomu konsoli (należy być zalogowanym na konto z wykupioną subskrypcją Gold), a następnie potwierdzić „zakup” i ściągnąć produkcję.

Czasami w naszych materiałach umieszczamy linki do ofert sklepów internetowych. Jeśli klikniesz i ewentualnie dokonasz zakupu, możemy otrzymać niewielką prowizję od transakcji.

Reklama

Skocz do komentarzy (4)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (4)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami