Cyberpunk 2077 - Podejrzenie cyberpsychozy: duch z miasta nocy

Starcie z Norio Akuhara.

Duch z miasta nocy to jedno z najtrudniejszych w Cyberpunk 2077 zleceń wchodzących w skład Podejrzenie cyberpsychozy. Przeciwnik z którym przyjdzie ci się tutaj zmierzyć, Norio Akuhara, świetnie radzi sobie w walce w zwarciu i na dystans. Z tego powodu, mimo że zadanie odblokowuje się już po ukończeniu misji głównej Ostatnia taka robota warto podjąć się go na 20-25 poziomie postaci.

By rozpocząć to Podejrzenie cyberpsychozy udaj się do Centrum (1). W pobliżu tego punktu zadzwoni do ciebie Regina Jones i zleci to zadanie. Musisz przejeść przez niewielką bramę (2),by dostać się na teren na którym grasuje przeciwnik.

137_cyberpunk_2077_podejrzenie_cyberpsychozy_duch_z_miasta_nocy

Norio Akuhara (3) pojawi się tuż przy wejściu, choć początkowo nie będzie wiedział, że tu jesteś. Wykorzystaj ten moment i wzmocnij swoją postać za pomocą jedzenia bądź wykorzystaj hacki, by osłabić wroga. Samo starcie podzielone jest na dwie części.

138_cyberpunk_2077_podejrzenie_cyberpsychozy_duch_z_miasta_nocy

W trakcie pierwszej wróg korzystał będzie wyłącznie z miecza, dlatego też walcz z nim przy pomocy broni dystansowej. Jeśli chcesz załatwić go bez zabijania, możesz wykorzystać modyfikacje do broni - jak PAX (4) - które zmieniają obrażenia na nieśmiercionośne. Gdy tylko zdrowie Norio spadnie poniżej 50%, oślepi cię on i ucieknie w głąb zabudowań.

139_cyberpunk_2077_podejrzenie_cyberpsychozy_duch_z_miasta_nocy

Zbliż się do niego i kontynuuj walkę. Tutaj jednak czeka cię niespodzianka - do walki dołączy kilku przeciwników (5) wyposażonych w broń palną. Wybij ich w pierwszej kolejności, by nie otrzymywać zbędnych obrażeń podczas walki z Norio, a następnie skup całą swoją uwagę na cyberpsycholu.

140_cyberpunk_2077_podejrzenie_cyberpsychozy_duch_z_miasta_nocy

Gdy wróg padnie na ziemie, zbierz z jego ciała drzazgę (6), a następnie wyciągnij telefon, wybierz Reginę Jones i otwórz komunikator (7).

141_cyberpunk_2077_podejrzenie_cyberpsychozy_duch_z_miasta_nocy

Z listy wiadomości wybierz Podejrzenie cyberpsychozy: duch z miasta nocy (8), a następnie wyślij wiadomość do Reginy klikając na niebieski dymek (9).

142_cyberpunk_2077_podejrzenie_cyberpsychozy_duch_z_miasta_nocy

W tym momencie zadanie to zostanie zakończone, a ty po chwili otrzymasz swoją wypłatę. Nie zapomnij też zebrać z ciała poległego Norio jego legendarnej katany.

Zobacz także: Cyberpunk 2077 - zadania poboczne: spis alfabetyczny

Spis treści: Cyberpunk 2077 - Poradnik, Solucja

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Fan strategii wszelakich - z naciskiem na RTS-y - i produkcji niezależnych, dla których na bok odkłada tytuły AAA. Entuzjasta gotowania, miłośnik elektroniki i majsterkowicz-amator.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami