Cyberpunk 2077 - Linia oporu: panzer, walka z Militech

Do tunelu.

Po rozmowie z Panam w misji Przed burzą idź za nią, a dotrzecie do Saula. Porozmawiaj z nim, a w końcu da ci drzazgę, dzięki której spojrzysz na okolice celu misji z kamery drona.

Nie sterujesz dronem, możesz się tylko rozglądać, ewentualnie skanować otoczenie (nie jest to konieczne). Po prostu przyjrzyj się okolicy przed tunelem, a gdy pojawi się taka opcja, wyjdź z tego widoku. Później główne walki będziesz toczyć za główną bramą (1).

linia1

Wsiadaj do Basiliska - jeździłeś już nim, więc to nic nowego. Przez dłuższą chwilę masz po prostu jechać za innymi pojazdami. W pewnym momencie zacznie się ostrzał. Uważaj na czerwone oznaczenia (2), bo tam spadną pociski. Po chwili zostaniecie trafieni. Wtedy Panam da ci karabin dużego kalibru, którym musisz strzelać do dronów i statków (3).

linia2

Po zestrzeleniu wrogich pojazdów wrócisz do panzera. Jedź do przodu i kiedy pojawią się kolejni wrogowie - zniszcz wszystkich. Strzelasz teraz działkiem Basiliska, więc nic nie stanowi większego problemu. Przebij się przez mostek, zniszcz wrogów przed bramą i samą bramę. Wjedź na teren przed tunelem.

Będziesz musiał opuścić pojazd i zająć się kilkoma wrogami w tradycyjny sposób. Uważaj na snajperów na schodach (4) przy klifie.

linia3

Następnie poczekaj na Mitcha i Carol i idź z nimi po schodach, z których pozbyłeś się snajperów. W pomieszczeniu na górze odczekaj moment na sygnał. Musisz teraz pokonać kolejne fale wrogów - najlepiej z tego samego pomieszczenia, przez okno, przy użyciu snajperki. Najpierw wrogowie zaatakują z prawej strony, później z lewej strony lokacji.

linia4

Po pokonaniu 20 wrogów - niespodzianka - masz chwilę oddechu na przygotowanie się na atak kolejnej grupy. Znów przyjdą przez bramę. Na początku nadejdzie sam mech (5). Najlepiej zadać mu sporo obrażeń z daleka, zanim się zbliży.

linia5

Potem pokonaj pozostałych żołnierzy, a następnie znów odczekaj moment, ulecz się i pozbieraj amunicję. Nastąpi ostatni atak wroga - ale możesz już wsiąść do czołgu, więc to tylko formalność. Basiliskiem wyjedziesz za bramę i musisz zestrzelić wrogie pojazdy. Wróć na plac budowy zza bramy, a zacznie się od razu nowa misja.

Następnie: Cyberpunk 2077 - Kwarantanna: właz serwisowy, droga do Mikoshi

Spis treści: Cyberpunk 2077 - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Cyberpunk 2077 - Przed burzą: pomoc od nomadów i Panam

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami