Sony kończy z produkcją PS4 Pro?

Konsola znika z oficjalnego sklepu.

  • PlayStation Direct najpewniej nie otrzyma kolejnych zapasów PS4 Pro
  • Wkrótce możemy usłyszeć o zakończeniu produkcji konsoli

Z internetowego sklepu PlayStation Direct, w którym mieszkańcy USA mogą nabyć konsole i inne produkty bezpośrednio od Sony, zniknęło PlayStation 4. Przy modelu PS4 Pro zamieszczono informację, która sugeruje, że konsola nie wróci już do produkcji.

„Obecnie nie ma w planach uzupełnienia zapasów” - czytamy na podstronie z mocniejszym wariantem PlayStation 4. PS4 Slim również jest niedostępne, ale brakuje tam wspomnianej adnotacji, więc można spodziewać się kolejnych dostaw.

ps4_pro_koniec_2
PS4 Pro kosztowało w PS Direct tyle samo, co PS5 Digital Edition

To oczywiście wciąż domysły, na oficjalne informacje musimy poczekać do czasu komentarza Sony. Warto jednak przypomnieć, że Microsoft zakończył produkcję Xbox One X i Xbox One S: All-Digital Edition jeszcze w lipcu.

Poza tym japoński koncern musi aktualnie skupić swoje siły produkcyjne na PS5, którego brakuje na półkach sklepowych na całym świecie.

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor  |  PrzemWan

Przemek nadzoruje nasz dział informacyjny oraz aktywnie wspiera inne sekcje serwisu. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami