Rockstar nie porzuci trybu single-player

Rozgrywka solo będzie nawet w trybie Online.

  • Rozgrywka dla jednego gracza wciąż jest istotna dla Rockstar North
  • Single-playera nie zabraknie nawet w trybie Online, na wzór nowego DLC

Deweloperzy z Rockstar North zapewniają, że tryb zabawy dla jednego gracza będzie ważną częścią przyszłych projektów studia. Mowa tu prawdopodobnie o GTA 6, ale również implementacji elementów single-player w rozgrywce sieciowej, jak w nowym dodatku do GTA Online.

Grudniowe DLC The Cayo Perico Heist można ukończyć zarówno w kooperacji, jak i solo. Dodatek jest też wypełniony wysokiej jakości przerywnikami filmowymi, które są znakiem rozpoznawczym amerykańskiego studia.

- [Możliwość grania solo w trybie online - red] to coś, o czym myśleliśmy już od jakiegoś czasu. Nasza społeczność też o tym wspominała - mówi Scott Butchard, kierownik projektu, w rozmowie z GQ Magazine. - Chcemy, by pojedyncze jednostki doświadczały tego samego, co zespoły - dodaje.

- Już teraz możecie zobaczyć, że do trybu online będziemy dołączać coraz więcej elementów single-player - dodaje Butchard.

Prowadzący rozmowę dziennikarz zapytał deweloperów, czy Rockstar zamierza w dalszym ciągu tworzyć opowieści dla jednego gracza. „Absolutnie, że tak” - odpowiedział Tarek Hamad, drugi kierownik projektu.

Jak można się spodziewać, w przeciągu całej rozmowy z ust deweloperów ani razu nie padł tytuł „GTA 6”. Rockstar wydaje się trzymać produkcję w tajemnicy.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor  |  PrzemWan

Przemek nadzoruje nasz dział informacyjny oraz aktywnie wspiera inne sekcje serwisu. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami