Cyberpunk 2077 - Przed burzą: pomoc od nomadów i Panam

Początek finału.

Tę misję zaczniesz, gdy w zadaniu Komu bije dzwon zdecydujesz się skorzystać z pomocy Panam podczas rozmowy na dachu z Johnnym. V weźmie tabletki, stłumi Silverhanda i zadzwoni do nomadki.

Zjedź na dół z dachu, porozmawiaj z Misty. Może ci postawić tarota w sklepiku, jeśli chcesz. Masz po prostu poczekać chwilę, aż zjawi się Panam. Gdy się pojawi, wyjdź za nią do auta, a od razu przeniesiesz się na pustynię.

Porozmawiaj z Mitchem, a potem idź do Saula i Panam (1).

burza1

Porozmawiaj z Saulem o planowanej akcji. Poznasz plan działania ataku na siedzibę Arasaki - będziecie musieli użyć do tego tunelu strzeżonego przez Militech.

Po chwili rozmowy idź do namiotu obok obozu (2), by porozmawiać z Mitchem. Następnie wróć do centralnej części obozu i porozmawiaj z Dakotą (3). Wejdź do wanny z lodem.

burza2

W cyberprzestrzeni porozmawiaj z Alta. Cokolwiek powiesz i tak ci pomoże. Po wyjściu z wanny znajdź Saula. Tutaj uwaga - znacznik misji może źle wskazywać jego pozycję. Saul stoi na przyczepie samochodu (4).

burza3

Daj się wciągnąć na przyczepę i podziękuj zgromadzonym. Potem możesz porozmawiać z różnymi nomadami, jeśli chcesz. Cel główny to jednak dołączenie do Panam na klifie (5).

burza4

Kiedy porozmawiasz z Panam i przeczekacie trochę, misja zakończy się i od razu rozpocznie się kolejna.

Następnie: Cyberpunk 2077 - Linia oporu: panzer, walka z Militech

Spis treści: Cyberpunk 2077 - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Cyberpunk 2077 - Komu bije dzwon: Hanako, wybór na dachu

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami