Cyberpunk 2077 - katana: jak zdobyć

Samurajski miecz.

Jeśli zastanawiasz się, skąd wziąć katanę w Cyberpunk 2077, dobrze trafiłeś. Na tej stronie podpowiemy ci, jak zdobyć świetne samurajskie miecze bez wydania nawet jednego Eurodolara.

Oto trzy najlepsze sposoby:

Katana za integrację z GOG

Jeżeli połączysz swoją kopię gry z platformą GOG, otrzymasz szereg przedmiotów w grze, w tym katanę. Oczywiście gracze, którzy uruchamiają produkcję za pośrednictwem GOG-a, nie muszą wykonywać żadnych dodatkowych czynności.

Aby znaleźć katanę, wejdź do mieszkania, a następnie przejdź do magazynu - broń jest tam, gdzie reszta wiedźmińskich gadżetów.

Katana w zadaniu dodatkowym

Zadanie dodatkowe Tysiące twarzy, setki miraży pozwoli ci zdobyć dobrej jakości katanę. To misja związana po części z romansem z Judy.

Gdy wejdziesz do pokoju z Maiko i kilkoma Tygerami uczestniczącymi w sesji braindansu, spójrz na stół przy kanapie - znajdziesz tam miecz Tsumetogi (384 obr/sek).

cyberpunk_2077_katana_1

Katana w zadaniu głównym

Wysokiej jakości miecz uzyskasz też z zadania fabularnego Przerwane milczenie. W pewnym momencie będziesz musiał zmierzyć się z bossem - Odą.

Kiedy ją pokonasz, przeszukaj ciało. Znajdziesz tam katanę Jinchu-Maru (419 obr/sek).

cyberpunk_2077_katana_2

Więcej porad:

Spis treści: Cyberpunk 2077 - Poradnik, Solucja

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor  |  PrzemWan

Przemek na początku przygotowywał u nas materiały wideo, a obecnie odpowiedzialny jest m.in. za dział informacyjny. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami