CD Projekt o zwrotach za pudełkowe wersje Cyberpunk 2077

"Jeśli zajdzie taka potrzeba przeznaczymy na to środki z własnej kieszeni".

  • CD Projekt obiecuje oddanie pieniędzy za pudełkowe Cyberpunk 2077 wszystkim chętnym
  • Firma gotowa jest sama pokryć ewentualne koszty

CD Projekt wystosował komunikat w sprawie zwrotu pieniędzy za pudełkowe wersje Cyberpunk 2077. Firma podkreśla, że chce oddać pieniądze wszystkim, którzy o to poproszą.

„Chcemy zapewnić Was, że naszym celem jest to, aby każdy, kto posiada pudełkową wersję gry oraz dowód zakupu (i prześle go do nas na adres helpmerefund@cdprojektred.com w terminie), otrzymał zwrot kosztów” - napisano w oświadczeniu.

„Jeśli zajdzie taka potrzeba przeznaczymy na to środki z własnej kieszeni” - dodano. Zaznaczono jednocześnie, że osoby, które mają problem z oddaniem gry w sklepie, powinny skontaktować się z CD Projektem, ale nie później niż do 21 grudnia. Zainteresowani otrzymają odpowiedź po wpłynięciu wszystkich wniosków.

Co ciekawe, amerykańska sieć sklepów Best Buy zmieniła zasady zwrotu w przypadku Cyberpunk 2077. Klienci mogą teraz oddać produkcję, nawet jeśli nabywca otworzył wcześniej opakowanie z tytułem.

Natomiast wobec wersji cyfrowych CD Projekt radzi, by skorzystać z programów refundacyjnych dostępnych na danej platformie dystrybucji. Sony tymczasowo wycofało produkcję z PS Store i obiecało przekazać pieniądze każdemu chętnemu, Microsoft nie usunął tytułu z własnej usługi, ale przyzna zwroty wszystkim zainteresowanym.

Zobacz też: Cyberpunk 2077 - Poradnik, Solucja

Reklama

Skocz do komentarzy (2)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (2)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami