Oddworld: New 'n' Tasty za darmo w Epic Games Store

Tylko przez jeden dzień.

W ramach rozpoczętej wczoraj świątecznej akcji, Epic Games Store udostępnił za darmo kolejną grę. Tym razem można zdobyć platformowe Oddworld: New 'n' Tasty.

Tradycyjnie, aby odebrać produkcję, na karcie katalogowej tytułu trzeba kliknąć przycisk „Pobierz”. Na przypisanie pozycji do konta mamy jednak tylko 24 godziny - oferta zakończy się jutro, 19 grudnia, o godzinie 17:00 czasu polskiego.

Oddworld: New 'n' Tasty to remake Abe's Odyssey, czyli pierwszej odsłony cyklu z 1997 roku. Tak jak w oryginale, gracze wcielają się w tytułowego bohatera - Abe'a - próbującego uratować pobratymców z rasy Mudokon, którzy więzieni są przez Glukkonów.

Względem pierwowzoru znacznie odświeżono oprawę wizualną. Sama gra to platformówka typu 2,5D - postacie są więc trójwymiarowe, a akcja przedstawiona jest w dwóch wymiarach. Nie brakuje sekcji zręcznościowych i zagadek logicznych.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami