Diablo Immortal - mnóstwo gameplayu z mobilnej odsłony serii

Wkrótce wystartują techniczne testy alfa.

  • Ujawniono nowe fragmenty rozgrywki z Diablo Immortal
  • Nagrania pochodzą z wersji, której testy rozpoczną się wkrótce w Australii
  • Przedstawiono też szczegóły o modelu biznesowym gry

Blizzard poinformował, że wkrótce w Australii na urządzeniach z Androidem rozpoczną się techniczne testy alfa mobilnego Diablo Immortal. Z grą zapoznali się już wybrani dziennikarze, którzy opublikowali fragmenty rozgrywki z wczesnej wersji tytułu.

Ujawniono też szczegóły o modelu biznesowym. Projekt zostanie udostępniony za darmo, ale pojawią się mikropłatności. Zapewniono, że zakupy za prawdziwe pieniądze będą opcjonalne i nie wpłyną na zabawę, a większość przedmiotów gracze uzyskają podczas przygody.

Za gotówkę nabędziemy emblematy - modyfikatory rozgrywki dla Pradawnych Szczelin, gwarantujące specjalne nagrody. Obiektów mogą używać także grupy użytkowników, a wówczas pozwolą zdobyć punkty szczelin, które wymienimy na legendarne klejnoty i inne rzeczy. Do kupienia będą również specjalne kamienie przekucia, które nadadzą ekwipunkowi określonych właściwości (w planach są też zwykłe kamienie, gromadzone w ramach zmagań).

W grze pojawi się też znany z innych bezpłatnych produkcji sieciowych karnet bojowy (Battle Pass) z nagrodami przyznawanymi za wykonywanie wyzwań i innych aktywności. Twórcy przygotowują wariant darmowy (umożliwi zgromadzenie kamieni przekucia i emblematów) i płatny (szansa na otrzymanie przedmiotów kosmetycznych).

Produkcja zaoferuje również bazar, w którym użytkownicy - zachowując anonimowość - wymienią się niektórymi materiałami, przedmiotami pomocniczymi i legendarnymi klejnotami, ale nie sprzętem.

Przewidziano trzy waluty. Złoto znajdziemy w trakcie zwykłej rozgrywki, platynę, która posłuży między innymi jako środek płatniczy na bazarze, zgromadzimy podczas przygody i kupimy za pieniądze, a wieczne kule nabędziemy tylko za gotówkę. Te ostatnie przeznaczone są na przykład do wykupienia karnetu bojowego.

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami