Cyberpunk 2077 pozostaje w sklepie Xbox

Microsoft przyzna jednak zwrot pieniędzy wszystkim chętnym.

  • Microsoft nie usuwa Cyberpunk 2077 ze swojego sklepu
  • Firma rozszerzyła jednak zwroty za grę dla wszystkich posiadaczy tytułu

Microsoft wydał oświadczenie w sprawie Cyberpunk 2077. Firma nie wycofa cyfrowej gry z oferty sklepu Xbox, ale rozszerzy system zwrotów pieniędzy dla każdego zainteresowanego.

Standardowe zasady koncernu z Redmond zakładają, że nie wszyscy otrzymują pieniądze za kupioną produkcję - zwłaszcza, jeżeli od momentu zakupu minie 14 dni. W przypadku tytułu CD Projektu zmieniono reguły.

„By zapewnić wszystkim graczom jakość, której spodziewali się po konsolach Xbox, do odwołania rozszerzamy możliwość zwrotu gry na wszystkie osoby, które zakupiły cyfrową wersję Cyberpunk 2077 w sklepie Microsoft” - napisano na Twitterze pomocy technicznej Xbox i polskiego Microsoftu.

„Zdajemy sobie sprawę, że pracownicy CD Projekt Red bardzo ciężko pracowali nad stworzeniem Cyberpunka 2077 w wyjątkowo niesprzyjających warunkach, ale wiemy też, że część graczy jest bardzo niezadowolona z tego, jak gra działa na starszej generacji konsol” - dodano.

Microsoft podkreśla, że dotychczas pieniądze za produkcję oddano „znacznej liczbie graczy”, którzy o to poprosili. Osoby chcące ubiegać się o zwrot powinny postępować zgodnie z wytycznymi umieszczonymi na stronach Xbox.

Nadmienić należy, że dziś w nocy Sony podjęło decyzję o usunięciu Cyberpunk 2077 z oferty PS Store. Każdy posiadacz tytułu może dalej pobierać i grać w produkcję, ale istnieje możliwość wnioskowania o refundację.

Zobacz też: Cyberpunk 2077 - Poradnik, Solucja

Reklama

Skocz do komentarzy (4)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (4)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami