Nowe mikropłatności w Assassin's Creed Valhalla pozwalają kupić bonus do punktów doświadczenia

Szybsze levelowanie za opłatą.

  • Miesiąc po premierze w Assassin's Creed Valhalla wprowadzono nowe mikropłatności
  • Gracze mogą za opłatą zdobyć bonus do zdobywanych punktów XP

Deweloperzy z Ubisoftu wprowadzili do Assassin's Creed Valhalla nowe mikrotransakcje. Od teraz gracze mogą kupić bonus, który zwiększy o 50 procent ilość zdobywanego doświadczenia.

Dotyczy do XP przyznawanego za każdy rodzaj aktywności - wykonywanie zadań, wydarzeń w świecie czy za samą walkę. Najtańszy bonus kosztuje 1000 kredytów, a więc 40 zł.

ac_valhalla_levele_xp_mikroplatnosci
Droższa wersja oferuje też bonus do zdobywanego srebra

Raz zakupione doładowanie działa na zawsze i nie jest ograniczone czasowo. Ponadto, działa na wszystkich stanach zapisu gry użytkownika - więc można też skorzystać z bonusu, gdy zaczniemy grę od nowa lub udostępnimy nasze konto komuś z rodziny.

- Dodajemy coraz więcej zawartości, więc chcemy dać też graczom opcję przyspieszenia postępów. Takie bonusy pozwalają graczom z mniejszą ilością wolnego czasu w pełni cieszyć się światem Assassin's Creed Valhalla - skomentowali nowe mikropłatności przedstawiciele Ubisoftu, jak podaje Game Informer.

Od momentu premiery w grze były już dostępne inne mikrotransakcje, pozwalające głównie zakupić przedmioty kosmetyczne, ale też zasoby do ulepszania ekwipunku.

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami