Cyberpunk 2077 - Właściwy moment: jazda Basiliskiem, atak Raffen Shiv

Obrona nomadów.

Po misji Nie mów Saulowi po jakimś czasie Panam ponownie do ciebie zadzwoni, proponując przejażdżkę Basiliskiem, którego pomogłeś ukraść Militechowi w poprzedniej misji nomadów. By zacząć zadanie, przenieś się do obozu Panam dzięki szybkiej podróży.

Podejdź do dziewczyny stojącej z towarzyszami przy czołgu, porozmawiaj z nią, a potem wskakuj na pojazd (1) i wejdź do środka.

moment1

Po chwili dołączy do ciebie Panam i ruszycie na jazdę próbną. Potem przejmiesz sterowanie i będziesz musiał jechać od celu do celu, aż wreszcie zaparkujesz w oznaczonym miejscu, by strzelać z działka do wraków (2).

moment2

Potem porozmawiacie z Panam. Zaproponuje ci subtelnie seks, jeśli spełniłeś warunki do romansu. Warto podkreślić, że na ewentualną pomoc ze strony Panam w przyszłości możesz liczyć także wtedy, kiedy grzecznie odmówisz. Jeśli się zgodzisz (3), zacznie się krótka scena erotyczna.

moment3

Niezależnie od wyboru, zacznie się najazd klanu Raffen Shiv. Przejmiesz kontrolę nad czołgiem - zniszcz parę atakujących jednostek, po czym jedź w stronę obozu.

Na miejscu zadanie jest banalne - po prostu zniszcz wszystko, co oznaczone jest czerwonymi kwadratami (4). Nie ma tu nawet mowy o walce, bo wrogowie nie mają żadnych szans.

moment4

Po walce wysiadaj z Basiliska i idź za Panam. Musisz po prostu być świadkiem jej rozmowy i pojednania z Saulem. Po paru chwilach zaprosi cię na bok, żebyście porozmawiali. Następnie pójdziecie do baru (5). Wybory nie mają tu dużego znaczenia.

moment5

Nieważne, czego się napijesz - po rozmowie V i tak zemdleje. Ockniesz się na drugi dzień w namiocie, już w nowym obozie nomadów. Kiedy wstaniesz, porozmawiaj z nomadami i daj się Panam odprowadzić kawałek. Możesz ją pocałować na pożegnanie.

To ostatnia misja poboczna związana z nomadami i Panam. Jej wykonanie jest konieczne, by nieco później w głównym wątku móc skorzystać z pomocy nomadów.

Następnie: Cyberpunk 2077 - Gdzie jest Johnny: na tropie Smashera

Spis treści: Cyberpunk 2077 - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Cyberpunk 2077 - Nie mów Saulowi: wieża kontrolna, kradzież Basiliska

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami