Cyberpunk 2077 - Widzimy się w Afterlife: pogrzeb

Ofrenda Jacka, gdzie jest klucz do pokoju.

By móc przystąpić do zadania Widzimy się w Afterlife w Cyberpunk 2077, musisz ukończyć dwie misje główne - Skok na głęboką wodę i Wielki sen. Dzięki temu będziesz mógł wziąć udział w ofrendzie przygotowanej na cześć Jacka, która jest zarazem jednym z bardziej emocjonalnych momentów w grze.

Uwaga - zadanie to odblokuje się tylko wtedy, gdy podczas misji Skok na głęboką wodę wyślesz ciało Jacka do jego rodziny bądź każesz Delamainowi poczekać. Jeśli odeślesz ciało do Viktora, misja ta zostanie bezpowrotnie zablokowana.

Po ukończeniu wspomnianych zadań otrzymasz od Mamy Welles wiadomość z prośbą o kontakt. Wykorzystaj komunikator i do niej zadzwoń, a następnie udaj się za znacznikiem misji do El Coyote Cojo (1) na spotkanie z matką Jackiego.

076_cyberpunk_2077_widzimy_sie_w_afterlife

Rozpocznij rozmowę z Mamą Welles i podczas konwersacji wybierz opcję Chciałbym wziąć udział w ceremonii (2), by otrzymać klucz do garażu Jackiego. Zakończ rozmowę i udaj się do miejsca wskazanego przez znacznik misji.

077_cyberpunk_2077_widzimy_sie_w_afterlife

Przy drzwiach garażowych trafisz na Misty (3). Zbliż się do niej i z nią porozmawiaj, by dowiedzieć się kilku rzeczy o Jacku.

078_cyberpunk_2077_widzimy_sie_w_afterlife

Zakończ rozmowę i wejdź z Misty do garażu, otwierając bramę garażową (4). Jest tutaj cała masa rzeczy do przeskanowania - dzięki temu wywołasz konwersację pomiędzy twoją postacią i Misty.

079_cyberpunk_2077_widzimy_sie_w_afterlife

Celem twojej wizyty w garażu jest znalezienie przedmiotu na ofrendę. Tych zdobyć możesz tutaj łącznie 4. Pierwszym z nich jest leżąca w rogu garażu piłka (5). Drugim znajdująca się na lewo od wejścia do garażu książka (6). Zbliż się do obu z nich i je zbierz.

080_cyberpunk_2077_widzimy_sie_w_afterlife

Teraz musisz przejść do pokoju Jackiego, otwierając drzwi (7). Do tego potrzebny jest jednak klucz (8), który znajdziesz w rogu stołu warsztatowego, na wprost od drzwi garażowych.

081_cyberpunk_2077_widzimy_sie_w_afterlife

W mieszkaniu Jackiego znajdziesz dwa kolejne przedmioty na ofrendę. Są to leżący na półce, po lewej stronie pomieszczenia skórzany pas (9), a także butelka tequili (10) stojąca na stoliku, przy kanapie.

082_cyberpunk_2077_widzimy_sie_w_afterlife

Gdy zbierzesz wszystkie cztery przedmioty, udaj się do wyjścia. Zanim opuścisz garaż porozmawiaj z Misty i wybierz opcję dialogową Powinnaś przyjść na ofrendę (11), dzięki czemu pojawi się ona na ceremonii. Następnie wspólnie skierujcie się do El Coyote Cojo by wziąć udział w uroczystości.

083_cyberpunk_2077_widzimy_sie_w_afterlife

Porozmawiaj z Mamą Welles, a następnie usiądź na kanapie (12). Poczekaj aż kolejne osoby skończą swoją przemowę i wybierz opcję dialogową Często wracam do tego, jak się poznaliśmy (13), by i V powiedział(a) kilka słów od siebie.

084_cyberpunk_2077_widzimy_sie_w_afterlife

Wybór opcji dialogowych nie ma większego wpływu na przebieg tego zadania - zdecyduj więc sam, które kwestie najbardziej ci odpowiadają. Następnie zbliż się do ołtarza (14) i wybierz pamiątkę, którą chcesz zostawić - to także zależy od ciebie, gdyż nie ma wpływu na przebieg zadania.

085_cyberpunk_2077_widzimy_sie_w_afterlife

Po wzniesieniu toastu możesz porozmawiać z kilkoma osobami biorącymi udział w ofrendzie. Na koniec rozpocznij konwersację z Mamą Welles i wybierz opcję dialogową Weź kluczyki. Dziękuję (15), by otrzymać motocykl Jackiego. Następnie wyjdź z El Coyote Cojo, by zakończyć to zadanie.

086_cyberpunk_2077_widzimy_sie_w_afterlife

Zobacz także: Cyberpunk 2077 - zadania poboczne: spis alfabetyczny

Spis treści: Cyberpunk 2077 - Poradnik, Solucja

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Fan strategii wszelakich - z naciskiem na RTS-y - i produkcji niezależnych, dla których na bok odkłada tytuły AAA. Entuzjasta gotowania, miłośnik elektroniki i majsterkowicz-amator.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami