CoD Warzone zmaga się z kolejnym bugiem - tym razem to niewidzialność

Aktualizacja: Wprowadzono tymczasowe rozwiązanie.

  • Nowy błąd w Call of Duty Warzone powoduje niewidzialność
  • Usterka daje dużą przewagę w rozgrywce

Aktualizacja: Raven Software wprowadziło tymczasowe rozwiązanie, eliminujące błąd z niewidzialnością. Studio zablokowało możliwość korzystania z helikoptera, który aktywował bug.

Oryginalna wiadomość: Wczoraj w Call of Duty Warzone rozpoczął się nowy sezon zmagań. Towarzysząca wydarzeniu aktualizacja nie tylko wprowadziła dodatkową zawartość, ale zaimplementowała nowy bug - niewidzialność.

Usterka sprawia, że postać staje się niewidoczna dla pozostałych użytkowników, co oczywiście daje bardzo dużą przewagę w zabawie - można bowiem niepostrzeżenie podkraść się do przeciwnika i wyeliminować rywala.

Ponadto w wyniku błędu prowadzony żołnierz jest odporny na większość rodzajów obrażeń. Jedyne zagrożenia stanowią pojazdy, niektóre ładunki wybuchowe i śmiercionośny gaz.

Bug jest szczególnie niebezpieczny, ponieważ jest aktywowany w dość prostej procedurze. Według internautów, wystarczy rozbić się zaimplementowanym w nowym sezonie helikopterem, który wyposażony jest w karabiny maszynowe.

Invisible hackers now... from r/CODWarzone
today I got killed by an invisible dude from r/CODWarzone

W mediach społecznościowych gracze publikują filmy, które prezentują działanie usterki w akcji. Nagrania udowadniają, że problem jest uciążliwy i może popsuć zabawę.

Nadmienić należy, że to nie pierwszy raz, gdy w Warzone pojawia się błąd aktywujący niewidzialność. Z podobnym bugiem użytkownicy musieli zmagać się na przykład w listopadzie - wówczas związany był z używaniem uzbrojenia.

Teammate killed an invisible player / god mode glitch cheater to win the game from r/CODWarzone
Jugs may be gone but invisibility is here now from r/CODWarzone
I just came in 2nd with 20 kills to an invisible guy...... come on infinity ward get it together. from r/CODWarzone

Studia Treyarch i Raven Software, które są obecnie odpowiedzialne za rozwój darmowej odsłony Call of Duty, na razie nie wydały oświadczenia w sprawie usterki. Nie można jednak wykluczyć, że wkrótce zostanie wyeliminowana.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami