15 gier za darmo od Epic Games Store do końca roku

Pierwszym tytułem Cities: Skylines.

Epic Games Store wystartowało ze świątecznym wydarzeniem, w ramach której do końca roku rozda za darmo 15 gier - po jednej każdego dnia.

Do 1 stycznia 2021 roku codziennie o godzinie 17:00 czasu polskiego cyfrowy sklep udostępni bezpłatnie inną produkcję. Na przypisanie danego tytułu do konta użytkownicy mają jednak tylko 24 godziny.

epic_games_store_gierki_darmowe
Epic Games Store rozdaje prezenty

Pierwszą darmową grą jest Cities: Skylines - strategia ekonomiczna o zarządzaniu miastem. Aby odebrać pozycję, na karcie katalogowej projektu należy kliknąć przycisk „Pobierz”. Oferta zakończy się jutro o 17:00.

Kolejne bezpłatne produkcje są jednak tajemnicą. Na razie więc nie wiadomo, jaki tytuł Epic Games Store udostępni 18 grudnia.

Nadmienić należy, że jednocześnie rozpoczęła się świąteczna wyprzedaż, w ramach której szereggier przeceniono nawet o 75 procent taniej. W ofercie są między innymi The Division 2 za 35,97 zł i Immortals: Fenyx Rising za 167,43 zł.

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami