Nowa klasa postaci z Diablo 4 na kolejnym BlizzConie - sugeruje Blizzard

W planach zmieniona "wersja sceny przy ognisku".

  • Na kolejnym BlizzConie może zostać ujawniona nowa klasa postaci z Diablo 4
  • Wydarzenie odbędzie się w lutym 2021 roku

Blizzard zasugerował, że na kolejnym BlizzConie zaprezentuje następną klasę postaci, która pojawi się w Diablo 4.

Na oficjalnej stronie studia opublikowano wpis poświęcony systemowi przedmiotów i drzewku zdolności w grze. W wiadomości reżyser projektu - Luis Barriga - poruszył także kwestię nowości, jakie twórcy przedstawią na najbliższej edycji konwentu dla fanów.

„Czytaliśmy w sieci spekulacje graczy na ten temat i pragniemy was zapewnić, że będą to w rzeczy samej doniosłe wieści. Nie chcemy psuć wam niespodzianki, ale możemy uchylić nieco rąbka tajemnicy: chodzi między innymi o nową wersję sceny przy ognisku, którą zobaczyliście na ostatnim BlizzConie” - napisał deweloper.

diablo_4_scena_przy_ognisku
Scena przy ognisku, która doczeka się nowej wersji

Wspomniana „scena przy ognisku” to ujawniony już wcześniej ekran wyboru klasy postaci. Gracze podejrzewają, że wzmianka o „nowej wersji” oznacza, że do dotychczasowej sekwencji autorzy dodadzą następnego bohatera.

W grze docelowo pojawi się pięć rodzajów herosów, spośród których na razie ujawniono trzy - czarodziejkę, druida i barbarzyńcę. Nie wiadomo, kim będą pozostali śmiałkowie. Data premiery Diablo 4 nie jest znana, ale tytuł zmierza na PC, PS4 i Xbox One.

BlizzCon powróci - po przerwie - w 2021 roku. Wydarzenie odbędzie się w dniach 19-20 lutego, aczkolwiek ze względu na pandemię koronawirusa wyłącznie w formie cyfrowej.

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami