Niektórzy gracze CoD: Black Ops Cold War nie mają dostępu do pierwszego sezonu

W wyniku błędu.

  • Dziś w CoD: Black Ops Cold War wystartował pierwszy sezon nowości
  • W wyniku błędu część graczy nie może uzyskać dostępu do dodatkowych treści
  • Twórcy już wiedzą o problemie

Dzisiaj rozpoczął się pierwszy sezon zmagań w Call of Duty: Black Ops Cold War, a gra połączyła się z darmowym Warzone. Okazuje się jednak, że niektórzy gracze nie mogą uzyskać dostępu do wprowadzonych nowości.

Część użytkowników raportuje, że przy próbie rozegrania meczu na dodanych mapach i z udziałem pozostałych zaimplementowanych elementów otrzymują błąd Zed 398 Swift Clover. Problem występuje na każdej platformie sprzętowej.

Studio Treyarch o usterce wie, o czym na forum Reddit poinformował Josh Torres, który w firmie odpowiada za kontakty ze społecznością fanów. Nie wiadomo jednak, kiedy kłopot zostanie naprawiony, a na razie nie znaleziono nawet tymczasowego rozwiązania.

W ramach pierwszego sezonu dodano mapy (w tym odnowioną wersję Red, czyli planszy z Black Ops 2), kolejne tryby rozgrywki (między innymi Gunfight), trzech następnych operatorów (Stitch, Vargas i Song) oraz szereg różnorodnych broni.

Rozbudowano też Warzone. W darmowej produkcji pojawiło się 30 podstawowych broni z Black Ops Cold War, a także Rebirth Island - nowa arena, która wzorowana jest na lokacji Alcatraz.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami