Cyberpunk 2077 - Witaj w Pacifice: kaplica, Placide

Dzielnica turystyczna.

Witaj w Pacifice to misja rozpoczynająca wątek w tej dzielnicy - niezbyt długi. Zadania tego nie da się po prostu rozpocząć. Najpierw musisz poczekać, aż zadzwoni do ciebie Mr. Hands. Porozmawiasz z nim, a dopiero po jakimś czasie odezwie się z powrotem i poleci, być udał się do Pacifici - do kaplicy.

Możesz pojechać na miejsce autem, ale prościej użyć dostępnego od początku punktu szybkiej podróży.

Gdy zjawisz się na miejscu, kaplica (1) jest zaraz przed tobą. Wystarczy wejść po schodkach. W środku podejdź do ołtarza. Gdy przejdziesz obok właściwej osoby, pojawi się opcja rozmowy.

pacifica1

Informator każe ci iść do rzeźnika. Wyjdź z kaplicy i przejdź do budynku niedaleko. Zapytaj sprzedawcę (2) o Placide'a. Wskaże ci przejście po prawej stronie, gdy zostaniesz przeskanowany. Dalej porozmawiaj z kolejnym mężczyzną (3), a dopiero on wskaże ci tego, kogo szukasz. Placide stoi dalej, za zasłoną.

pacifica2

Powiesz Placide'owi, że przysyła cię Hands w sprawie zlecenia. Następnie zacznie się dłuższy fragment ze spacerkiem. Po prostu idź za nowym znajomym i posłuchaj, co ma do powiedzenia o dzielnicy.

Gdy w końcu dotrzecie do celu, usiądziesz na krześle i w pewnym momencie Placide na siłę podepnie cię do interfejsu (4). Możesz próbować się wyrwać, ale to i tak nie zmieni dalszego ciągu misji.

pacifica3

Potem podczas rozmowy wypytaj o szczegóły twojej misji. Obecne zadanie zakończy się i od razu możesz ruszać, by wykonać misję dla Voodoo Boys.

Następnie: Cyberpunk 2077 - Rozpoznanie wzorca: furgonetka, agent w kinie

Spis treści: Cyberpunk 2077 - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Cyberpunk 2077 - Mieszkanie nr 303: pukanie, Takemura

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami