Cyberpunk 2077 - tryb fotograficzny: jak włączyć i robić zdjęcia

Obsługa photo mode.

Cyberpunk 2077 oferuje dość rozbudowany tryb fotograficzny, który spodoba się miłośnikom robienia zdjęć w grach. Poniżej tłumaczymy, jak go aktywować i obsługiwać.

Aby włączyć tryb fotograficzny, skorzystaj z następujących przycisków:

  • N na klawiaturze
  • naciśnij równocześnie dwa analogi na padzie

Na ekranie zobaczysz menu z różnymi opcjami i zakładkami. Sterowanie kamerą odbywa się za pomocą przycisków (1) wskazanych w lewej dolnej części ekranu:

cyberpunk_2077_tryb_fotograficzny_2

W zakładce aparat włączysz widok z pierwszej lub trzeciej osoby (2) lub skorzystasz z predefiniowanych ustawień kamery (3). Są tu też ręczne ustawienia pola widzenia i kamery.

W zakładce głębia ostrości zadecydujesz, na czym ma skupiać się kamera. Możesz tu przykładowo rozmyć bliższy lub dalszy plan, a także podkreślić znaczenie wybranego obiektu.

cyberpunk_2077_tryb_fotograficzny_3

Zakładka poza pozwala wybrać ci pozę postaci do zdjęcia, a także jej minę. Możesz tu także włączyć ogień z lufy i uczynić postać niewidoczną.

cyberpunk_2077_tryb_fotograficzny_4

Zakładka efekt ustala ekspozycję, kontrast oraz pozwala nakładać różne filtry na zdjęcie, czyniąc je np. kolorowym lub czarno-białym.

cyberpunk_2077_tryb_fotograficzny_5

W zakładce naklejki dodasz do fotografii naklejki wybrane z 196 wzorów, ramkę lub tło.

cyberpunk_2077_tryb_fotograficzny_6

Zakładka załaduj/zapisz jest kluczowa, jeśli nie chcesz stracić ustawień trybu fotograficznego. Możesz tu zapisać do trzech konfiguracji, a potem wygodnie je otworzyć w zupełnie innej scenie czy innym miejscu Night City.

cyberpunk_2077_tryb_fotograficzny_7

Aby zrobić zdjęcie, naciśnij spację na klawiaturze lub kwadrat / X na padzie. Interfejs na moment zniknie i będziesz mógł wykonać screenshot.

Więcej porad:

Spis treści: Cyberpunk 2077 - Poradnik, Solucja

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor  |  PrzemWan

Przemek na początku przygotowywał u nas materiały wideo, a obecnie odpowiedzialny jest m.in. za dział informacyjny. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami