Cyberpunk 2077 - Never Fade Away: Johnny i ratowanie Alt

Retrospekcja.

Ta misja to retrospekcja aktywowana w trakcie zadania Czynnik ludzki.

Kontrolę nad Johnnym przejmiesz na scenie. Przez dłuższy czas nie maż żadnej swobody, wybierasz tylko opcje dialogowe - które w retrospekcji nie mają żadnego znaczenia. Kiedy zejdziesz ze sceny, przejdź do garderoby (1).

never1

Tam czeka na ciebie Alt. Porozmawiaj z nią, ale niezależnie od wyborów i tak zacznie się erotyczna scena, a potem kolejna rozmowa.

never2

Alt ostatecznie wyjdzie, a ty pójdziesz za nią na zewnątrz, gdzie zostaniecie napadnięci. Nieważne czy wyciągniesz broń na napastników, czy nie - scena zakończy się tak samo. Alt zostanie porwana, a ty trafisz do ripperdocka. Porozmawiasz z dziennikarzem (2), który cię uratował.

never3

Po dłuższej rozmowie w klinice Johnny postanowi ratować Alt, bo dowie się, że ma ją Arasaka. Wcześniej jednak pojedziecie do klubu Atlantis, żeby porozmawiać z Rogue i prosić o jej pomoc.

W klubie idź przy barze i po schodach na piętro. Tam znajdziesz Rogue w pomieszczeniu za różowymi drzwiami (3).

never4

Bramkarz cię przepuści i idź prosto przez pomieszczenie do pokoju z Rogue i jej towarzyszem. Porozmawiajcie i opowiedz im o Arasace. Zaraz na miejscu zjawią się wrogowie - teraz musicie uciekać na zewnątrz.

Podążając za towarzyszami po prostu pokonuj wszystkich wrogów.

never5

Na zewnątrz czeka na was kolejna grupa najemników Arasaki. Pokonaj ich i poczekaj, aż przez bramę (4) wjedzie Thompson w Porsche. Wsiadaj na miejscu pasażera. Podczas ucieczki musisz z okna postrzelać jeszcze do paru wrogów.

never6

W końcu zatrzymacie się i opracujecie plan. Potem traficie już do siedziby Arasaki, bo zorganizujecie koncert pod biurowcem i wykorzystacie zamieszanie, by dostać się do środka. Po wyjściu z windy kolejna porcja walki - grając Johnnym nie możesz wybierać stylu gry, broni ani hakować, więc po prostu strzelaj.

never7

Po jakimś czasie trafisz na wieżyczki (5). Koniecznie bierz je na cel na początku, bo potrafią mocno zranić.

never8

Przechodząc dalej traficie wreszcie do mainframe'a, gdzie za szybą zobaczysz już Alt (6). Zanim do niej pójdziesz, pokonaj jednak wrogów - w tym minibossa Akirę, który nie jest jednak trudniejszy niż większość zwykłych wrogów na cyberpsychozie.

never9

Po walce dostaniecie się do pomieszczenia z Alt. Możesz już tylko patrzeć, co robi Johnny. Sam niewiele możesz zdziałać. Poczekaj, aż scena się zakończy, a wrócisz do cyberprzestrzeni - porozmawiaj z Johnnym, a potem z Brigitte, która każe ci przejść przez zaporę Blackwall. Po prostu podejdź po rozmowie z kobietą do czerwonej ściany i wejdź z nią w interakcję.

never10

Niezależnie od tego jak poprowadzisz rozmowę i tak dowiesz się, że jeśli uda się wam dostać do serwerów Mikoshi, Alt będzie może w stanie pomóc. W końcu wizyta w cyberprzestrzeni się zakończy i będziesz mógł dokończyć misję Czynnik ludzki.

Spis treści: Cyberpunk 2077 - Poradnik, Solucja

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami