Cyberpunk 2077 - Mieszkanie nr 303: pukanie, Takemura

Spotkanie z Takemurą i Hanako.

Po starciu z bossem w misji Przerwane milczenie pora na domknięcie historii z Takemurą - to szybkie, proste zadanie.

Gdy tylko Takemura się odezwie, jedź do wskazanego celu - starego budynku. Wejdź głównym wejściem (1) i idź na drugie piętro. W korytarzu po prawej będą drzwi do mieszkania 303.

mieszkanie1

Zapukaj do drzwi cztery razy (2). Informacja ta jest w wiadomości, którą dostałeś wcześniej od Takemury.

mieszkanie2

W mieszkaniu porozmawiaj z Takemurą, potem usiądź na krześle, które ci wskaże i spróbuj porozmawiać z Hanako. Jakkolwiek potoczy się rozmowa, konwersację i tak przerwą hałasy - musisz wstać i podejść do drzwi. Rozpocznie się atak wrogów.

Podczas ofensywy Arasaki podłoga zapadnie się w wyniku wybuchu. Ockniesz się na piętrze niżej i musisz uciec z budynku. Biegnij prosto, a potem w stronę czerwonego światła. Przebiegniesz przez dwa pomieszczenia i dotrzesz do wyjścia - wcześniej po prostu omijaj wrogów, ale ostatniego (3) musisz pokonać.

mieszkanie3

Gdy wydostaniesz się na ulicę, po chwili zacznie się krótka scenka, po której ockniesz się w motelu poza miastem. Po chwili rozmowy z Johnnym ktoś zapuka do drzwi. Podejdź do nich i otwórz je.

Porozmawiasz z lalką, przez którą przemówi Hanako. Później misja się zakończy.

mieszkanie4

Takemura - czy można ocalić

Uwaga - wbrew temu, co mówi nam Johnny, Takemura wcale nie zginął. Można go ocalić, choć trzeba nastawić się na nieco więcej walki niż przy szybkiej ucieczce na ulicę.

Zaraz po tym, jak wstaniesz po upadku, idź w lewo przed neonowym krzyżem, a nie w prawo. Trafisz do pomieszczenia z pięcioma przeciwnikami, których musisz pokonać.

mieszkanie5

Dotrzesz dzięki temu na schody na wyższe piętro, gdzie wrócisz do mieszkania 303. Znajdziesz tam Takemurę. Razem musicie wyjść z mieszkania i idąc w prawo do końca, wejść do pokoju po prawej stronie i zeskoczyć tam na parter, by uciec.

Następnie: Cyberpunk 2077 - Witaj w Pacifice: kaplica, Placide

Spis treści: Cyberpunk 2077 - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Cyberpunk 2077 - Przerwane milczenie: boss, Oda

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami