Cyberpunk 2077 - Czynnik ludzki: Brigitte, głęboka sieć

Cyfrowa podróż.

Od razu po misji Rozpoznanie wzorca idź za Brigitte. Porozmawiaj z nią, a przeniesiecie się do kaplicy, skąd musisz podążać za kobietą aż do pracowni na tyłach.

Tam masz tylko słuchać, odpowiadać na pytania, ale w końcu i tak musisz wejść do wanny z lodem (1). Po chwili trafisz do cyberprzestrzeni - porozmawiaj z Brigitte i poczekaj, aż zacznie się przeszukiwanie wspomnień Johnny'ego.

czynnik1

To krótka misja, w trakcie której musisz przejść zadanie Never Fade Away. Dopiero po jego ukończeniu - po wyjściu z cyberprzestrzeni - porozmawiasz ponownie z Brigitte, teraz już nieco bardziej nerwowo. Nie można się z nią dogadać.

Po rozmowie wyjdź z laboratorium przez kaplicę. Przy wyjściu zaczepi cię jeszcze Placide (2), ale rozmowa z nim nie ma żadnego znaczenia.

Uwaga - jeśli w misji Rozpoznanie wzorca przystałeś na propozycję agenta, to ludzie Placide'a i on sam będą wrogo nastawieni do bohatera i w celu wydostania się z kaplicy będziesz musiał stoczyć z nimi walkę.

czynnik2

Kiedy opuścisz kaplicę, misja zakończy się.

Spis treści: Cyberpunk 2077 - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Cyberpunk 2077 - Rozpoznanie wzorca: furgonetka, agent w kinie

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami