Błąd w Cyberpunk 2077 pozwala stać się potężną postacią w kilka sekund

Choć trzeba mieć sporo pieniędzy.

Cyberpunk 2077 ma poważny błąd, w wyniku którego postać gracza możne stać się niezwykle potężna w kilka chwil - wynika z testów redakcji Eurogamer.pl. Wszystko przez nieprawidłowe działanie resetu punktów umiejętności.

Przedmiot o nazwie Tabula E-Rasa w teorii powinien zwracać wydane dotychczas punkty i atutów, „zerując” drzewko umiejętności i pozwalając na ponowne rozdysponowanie zdolności. W naszym przypadku tak się jednak nie stało - nie dość, że otrzymaliśmy zwrot zarówno atutów, jak i atrybutów, to dodatkowo bez utraty zainwestowanych dotychczas punktów atrybutów.

cyberpunk_2077_potezna_postac_4
Tabula E-Rasa nie działa prawidłowo

Brzmi skomplikowane, ale, mówiąc w skrócie, dzięki bugowi nasza postać na 20. poziomie otrzymała dodatkowe 30 punktów atrybutów i 33 punkty atutów. Po pojedynczym rozwinięciu atrybutu wystąpił kolejny błąd, który dodał V kolejne 10 darmowych punktów atrybutów.

Pozwoliło to stosunkowo początkującemu bohaterowi osiągnąć maksymalny poziom atrybutów niemal we wszystkich kategoriach drzewka rozwoju.

cyberpunk_2077_potezna_postac_3
Prawdziwy specjalista

Bug testowaliśmy trzy razy w wersji na PC, przy czym wystąpił dwukrotnie, z identycznym skutkiem. Tabula E-Rasa jest dostępna do kupienia u dowolnego ripperdoca, ale jest haczyk - kosztuje aż 100 tys. Eurodolarów.

Zobacz: Cyberpunk 2077 - Poradnik, Solucja

Reklama

Skocz do komentarzy (6)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor  |  PrzemWan

Przemek nadzoruje nasz dział informacyjny oraz aktywnie wspiera inne sekcje serwisu. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (6)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami