Paweł Jumper skakał w Cyberpunk 2077 - kolejny dowcip twórców

To się kameruje!

  • W Cyberpunk 2077 znaleziono postać inspirowaną Pawłem Jumperem
  • To easter-egg nawiązujący do słynnego polskiego filmiku

Gracze odkrywają w Cyberpunk 2077 kolejne - po nawiązaniu do Terminatora - easter-eggi i odniesienia do popkultury. Okazuje się, że w grze natrafić można na postać inspirowaną Pawłem Jumperem, czyli bohaterem kultowego filmiku.

Wspomniane wideo pochodzi z około 2006 roku - zabawne nagranie przedstawia, jak młody chłopak próbuje rowerem zeskoczyć ze schodów, co kończy się niepowodzeniem. To jeden z najsłynniejszych materiałów polskiego YouTube'a.

Nawiązanie do filmiku pojawiło się w Cyberpunk 2077, o czym pisze między innymi prowadzony na Facebooku profil Grapedia. Na jednym z dachów w południowym Heywood gracze mogą natrafić na ciało niejakiego Pablo Jumpera i motocykl.

cyberpunk_2077_pawel_jumper01

Jest też plecak zawierający drzazgę (tutejszy nośnik pamięci) ze skierowaną do chłopaka wiadomością, w której pogratulowano za chęć wzięcia udziału w projekcie odtworzenia „kultowej produkcji internetowej” sprzed 71 lat. Dołączono też koordynaty wsi Raciniewo, gdzie nakręcono słynny film.

cyberpunk_2077_pawel_jumper02
cyberpunk_2077_pawel_jumper03

Jeden z internautów opublikował screeny, które dokładnie prezentują miejsce z ciałem Pablo Jumperem oraz wymieniony komunikat.

Zobacz też: Cyberpunk 2077 - Poradnik, Solucja

Reklama

Skocz do komentarzy (4)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (4)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami