Jeden z szefów Sony stawia PS5 do góry nogami

Niepoprawne ułożenie konsoli.

Szef PlayStation Studios - Hermen Hulst - opublikował na Twitterze filmik, który wywołał poruszenie wśród internautów. Nagranie ujawniło, że menedżer stawia swoje PS5 do góry nogami.

Kilkunastosekundowe wideo pokazuje, jak kot dewelopera „atakuje” telewizor podczas zabawy w Bugsnax. Uwagę zwróciło jednak nie zachowanie zwierzęcia, a stojąca pod ekranem konsola, która znajduje się w niecodziennym ułożeniu.

ps5_niepoprawne_ulozenie
Kadr z oryginalnego filmiku (źródło: Kotaku)

W filmiku PlayStation 5 leży do góry nogami. Standardowo w pozycji poziomej czytnik płyt powinien być zlokalizowany w lewej dolnej części urządzenia, natomiast u Hulsta napęd jest po prawej stronie.

Niepoprawne ułożenie konsoli zwróciło uwagę internautów. Szef PlayStation Studios najpewniej sam zauważył błąd, bo szybko usunął wpis z nagraniem, a następnie opublikował drugie wideo, które jednak przyciął w taki sposób, by ukryć PS5.

Na razie nie wiadomo, czy Hulst położył urządzenie w takiej pozycji celowo, czy też przez pomyłkę. Niektórzy żartują - między innymi użytkownicy forum Resetera - że nawet pracownicy Sony nie wiedzą, jak faktycznie powinno leżeć PlayStation 5.

Reklama

Skocz do komentarzy (5)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (5)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami