Cyberpunk 2077 - Podejrzenie cyberpsychozy: głęboko pod ziemią

Zabawa w chowanego z Lely Hein.

Ten wątek podejrzenia cyberpsychozy w Cyberpunk 2077 odblokujesz po ukończeniu misji głównej Ostatnia taka robota. Do odnalezienia będzie gangus Lely Hein.

Udaj się w okolice starego mostu (1). Na końcu trasy trafisz na zablokowaną drogę i wraki samochodów. Omiń barykady (2) na piechotę i rozpocznij marsz pod mostem. Mniej więcej w tym miejscu otrzymasz wiadomość od Reginy Jones ze szczegółami dotyczącymi tej cyberpsychozy.

043_cyberpunk_2077_podejrzenie_cyberpsychozy_gleboko_pod_ziemia

Na mini-mapie zauważysz żółtą strefę. Określona ona obszar wewnątrz którego szukać musisz cyberpsychola. Udaj się na jej przeciwną stronę (3) - patrząc od strony barykad, które przed momentem ominąłeś. Na miejscu czekał będzie twój cel - Lely Hein Gangus (4).

044_cyberpunk_2077_podejrzenie_cyberpsychozy_gleboko_pod_ziemia

Rozpocznij walkę z przeciwnikiem, jednak po otrzymaniu kilku ciosów wróg ucieknie do kolejnej części tej lokacji. Szybko do niego dobiegnij i kontynuuj starcie. Przeciwnik (5) lubi chować się za osłonami i przeciągać starcie, dlatego najlepiej pokonać go w walce wręcz - kilkanaście ciosów zwykłą pałką położy go na ziemię.

045_cyberpunk_2077_podejrzenie_cyberpsychozy_gleboko_pod_ziemia

Zbierz z ciała przeciwnika drzazgę Pożegnanie (6), a następnie ją przeczytaj - czy to z poziomu inwentarza czy za sprawą komunikatu, który po kilku sekundach pojawi się przy lewej krawędzi ekranu.

046_cyberpunk_2077_podejrzenie_cyberpsychozy_gleboko_pod_ziemia

Następnie otwórz listę kontaktów, zaznacz Reginę Jones (7) i aktywuj komunikator (8).

047_cyberpunk_2077_podejrzenie_cyberpsychozy_gleboko_pod_ziemia

Na kolejnym ekranie zaznacz wiadomość Podejrzenie cyberpsychozy: głęboko pod ziemią (9) i wyślij do Reginy odpowiedź, klikając na niebieską wiadomość (10) przy prawej krawędzi ekranu.

048_cyberpunk_2077_podejrzenie_cyberpsychozy_gleboko_pod_ziemia

W tym momencie ta misja podejrzenia cyberpsychozy dobiegnie końca, a Regina Jones przeleje ci na konto pieniądze w ramach nagrody.

Spis treści: Cyberpunk 2077 - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Cyberpunk 2077 - Kontrakt: Ucieczka Geparda

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Fan strategii wszelakich - z naciskiem na RTS-y - i produkcji niezależnych, dla których na bok odkłada tytuły AAA. Entuzjasta gotowania, miłośnik elektroniki i majsterkowicz-amator.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami