Cyberpunk 2077 - Czempion Glen: Cesar Diego Ruiz

Walka z pełnym wszczepów Cesarem.

Czempion Glen to już trzecie w kolejności - po Czempionie Kabuki i Czempionie Arroyo - zadanie poboczne w Cyberpunk 2077, w którym przyjdzie ci walczyć na pięści z potężnym przeciwnikiem. Wszystkie trzy walki są także ściśle powiązane z zadaniem pobocznym Do krwi.

By odblokować Czempiona Glen musisz odpowiednio rozwinąć wątek fabularny, a dokładnie rozpocząć misję Wielki sen. Powód jest prosty - wraz z jej rozpoczęciem odblokowuje się wcześniej niedostępna część miasta, w której odbywa się walka z tego rozdziału.

Uwaga - przeciwnik z którym będziesz tutaj walczyć jest znacznie potężniejszy niż duet bliźniaków z zadania Czempion Kabuki. Rozwiń swoją postać do przynajmniej 25-27 poziomu doświadczenia, by mieć z nim szansę.

By rozpocząć pojedynek, udaj się do zachodniej części mapy (1), a dokładnie do budynku z dobrze widocznym szyldem CTeam (2). Obiegnij budynek od drugiej strony, by dotrzeć do miejsca walki.

053_cyberpunk_2077_czempion_glen_cesar

Zbliż się do Cesara (3) i rozpocznij z nim rozmowę. Cesar zaoferuje ci zakład - ty postawisz 4000 Eurodolarów, on z kolei swój samochód. Przystań na jego ofertę, a następnie przejdź za mężczyzną na arenę.

054_cyberpunk_2077_czempion_glen_cesar

Przeciwnik ten będzie najpewniej najtrudniejszym twoim dotychczasowym wyzwaniem. Nie zadaje on takich obrażeń jak Buck z zadania Czempion Arroyo, jednak jest on od niego znacznie szybszy. Dodatkowo, dzięki licznym wszczepom, przeciwnik potrafi wykonywać błyskawiczne doskoki.

W trakcie walki z nim skup się przede wszystkim na unikaniu i/lub parowaniu jego ciosów. To drugie może okazać się bardzo skuteczne, gdyż czasami spowoduje wytrącenie wroga z równowagi (4). Tego typu sytuacje pozwolą ci uderzyć przeciwnika kilkukrotnie bez ryzyka jakiejkolwiek kontry.

055_cyberpunk_2077_czempion_glen_cesar

Tłucz wroga do momentu aż padnie na ziemie i poczekaj aż się pozbiera, by rozpocząć z nim rozmowę. W tym momencie możesz zdecydować czy zabierasz pieniądze i samochód (5), chcesz wyłącznie auto (6) zostawiasz mu auto i bierzesz tylko kasę (7) lub też nie bierzesz od niego niczego (8).

056_cyberpunk_2077_czempion_glen_cesar

Twoja decyzja będzie miała wpływ na finałowy moment zadania Do krwi. Jeśli zostawisz Cesarowi pieniądze bądź samochód, pojawi się on w trakcie finałowej walki jako widz, a w dalszej części gry podeśle zdjęcie swojego nowonarodzonego dziecka. Niezależnie od twoich decyzji, misja ta dobiegnie końca.

Zobacz także: Cyberpunk 2077 - zadania poboczne: spis alfabetyczny

Spis treści: Cyberpunk 2077 - Poradnik, Solucja

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Fan strategii wszelakich - z naciskiem na RTS-y - i produkcji niezależnych, dla których na bok odkłada tytuły AAA. Entuzjasta gotowania, miłośnik elektroniki i majsterkowicz-amator.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami