Cyberpunk 2077 - Cel, pal!

Turniej na strzelnicy.

Misję poboczną Cel, pal! w grze Cyberpunk 2077 odblokujesz gdy tylko zakończysz zadanie główne Wielki sen. W jego trakcie czeka cię turniej na strzelnicy, gdzie do wygrania jest wartościowy pistolet.

Wilson, handlarz bronią którego znasz z zadania Każdemu jego Lexington odezwie się do ciebie i spyta, czy chcesz wziąć udział w zawodach strzeleckich. Zgódź się, wybierając opcję dialogową Pewnie, że tak (1), a następnie skieruj się do jego sklepu, podążając za znacznikiem.

039_cyberpunk_2077_cel_pal

Gdy dotrzesz na miejsce, zbliż się do Wilsona (2), by rozpocząć rozmowę, a po jej ukończeniu wbiegnij na strzelnicę za pomocą bocznego wejścia (3).

040_cyberpunk_2077_cel_pal

Ustaw się w wolnym (4) boksie strzeleckim i poczekaj na instrukcje od Wilsona. Po chwili rozpoczną się zawody.

041_cyberpunk_2077_cel_pal

Przed tobą pojawiać będą się tarcze (5). Twoim zadaniem jest w nie po prostu strzelać. Im więcej razy celnie w nie trafisz, tym więcej zdobędziesz punktów - i zwiększysz swoje szanse na wygraną. Pamiętaj tylko, by używać wyłącznie broni małokalibrowej, jak pistolet (warto skorzystać z szybkostrzelnych broni z dużą ilością amunicji i strzelać we wszystkie tarcze na strzelnicy).

042_cyberpunk_2077_cel_pal

Gdy czas dobiegnie końca odejdź od strzelnicy i zbliż się do Wilsona. Jeśli udało ci się uzyskać najlepszy wynik, Wilson ogłosi cię zwycięzcą. W nagrodę otrzymasz od niego bardzo rzadki pistolet, M-10AF Lexington i zakończysz to zadanie.

Zobacz także: Cyberpunk 2077 - zadania poboczne: spis alfabetyczny

Spis treści: Cyberpunk 2077 - Poradnik, Solucja

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Fan strategii wszelakich - z naciskiem na RTS-y - i produkcji niezależnych, dla których na bok odkłada tytuły AAA. Entuzjasta gotowania, miłośnik elektroniki i majsterkowicz-amator.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami