Back 4 Blood - nowy gameplay z shootera od twórców Left 4 Dead

Przed testami alpha.

  • Ujawniono nowy gameplay z Back 4 Blood
  • To kooperacyjny shooter w stylu Left 4 Dead
  • Niedługo rozpoczną się testy - niedostępne w Polsce

Deweloperzy z Turtle Rock Studios opublikowali nowy materiał poświęcony Back 4 Blood. Wideo z prezentacją rozgrywki to wprowadzenie do zbliżających się testów strzelanki.

Pod względem założeń zabawa bardzo mocno przypomina strukturę Left 4 Dead. Czwórka śmiałków przemierza lokacje wypełnione zombie i wykonuje różne proste cele, zmierzając do punktu ewakuacji.

Walczymy z wieloma zwykłymi mutantami, ale wśród nich trafiają się regularnie specjalni przeciwnicy. Korzystamy z broni palnej, ale wykorzystujemy też broń białą.

Przygotowano też system kart, które można aktywować przed meczem, by wprowadzać różne zmienne lub bonusy - na przykład większe hordy przeciwników oraz pojemniejsze magazynki.

Testy Back 4 Blood rozpoczynają się w najbliższy czwartek. Niestety, w Europie mogą brać w nich udział tylko gracze z Wielkiej Brytanii, Francji i Niemiec.

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami