Wiedźmin 3 działa w 60 FPS na PS5

Jest tylko jeden warunek.

  • Wiedźmin 3 może działać w 60 FPS na PlayStation 5
  • Warunek jest jeden - gra nie może być zaktualizowana

Wiedźmin 3: Dziki Gon z PS4 działa w 60 klatkach na sekundę na konsoli PS5 - pod warunkiem, że uruchomimy wersję gry z płyty, bez instalowania żadnej aktualizacji.

Swoim odkryciem podzielił się jeden z użytkowników Reddita.

Jakość nagrania nie jest najlepsza - autor postanowił zarejestrować wideo telefonem, a nie wbudowanym narzędziem do zgrywania gameplay na PlayStation 5. Mimo to, bez problemu można zauważyć większą płynność gry.

Można się domyślać, że pudełkowa wersja gry na Xbox One działa w podobny sposób na Series X. Sytuacja przywodzi na myśl chociażby Assassin's Creed Unity - produkcja Ubisoftu też oferuje 60 FPS na next-genowych platformach, o ile nie pobierzemy aktualizacji. Nie jest to możliwe w przypadku wersji cyfrowych, które są aktualizowane automatycznie.

Oczywiście gra w premierową wersję Wiedźmina 3 bez żadnego patcha wiąże się z obecnością wszystkich załatanych później błędów, a także z gorzej dostosowanym do konsol oryginalnym interfejsem.

Reklama

Skocz do komentarzy (4)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (4)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami