Cyberpunk 2077 - Stary znajomy: spotkanie w dokach, układ z Wakako

Wątek Takamury.

Po misji Pasażer możesz zająć się zadaniem związanym z Takemurą - zostało ono aktywowane wcześniej, gdy były ochroniarz zadzwonił do ciebie, by umówić się na spotkanie z jego starym znajomym z Arasaki.

By rozpocząć misję, udaj się do doków Japantowni zejdź na niższy poziom, nad wodę. Stań przy murku (1) i poczekaj.

stary1

Gdy Takemura się pojawi, porozmawiaj z nim i poczekaj na przybycie tajemniczego nieznajomego. Gdy Oda zjawi się na miejscu, możesz po prostu słuchać - nie musisz wtrącać się do rozmowy.

Gdy Oda odjedzie, zgódź się na wspólne dotarcie na Jig-Jig Street, by oszczędzić czas.

stary2

Kiedy dotrzecie na miejsce i wysiądziecie, idź z towarzyszem na rynek, między budynki z usługami. Wejście do biura Wakako jest oznaczone ikoną misji - a sama Wakako ikoną fixera (2).

stary3

Zanim wejdziecie do biura, porozmawiaj z Takemurą w drzwiach do lokalu. Potem udajcie się do Wakako. Wybory podczas tej rozmowy nie mają znaczenia, bo kobieta i tak wam pomoże.

Gdy położy drzazgę na biurku, weź ją (3) i obejrzyj plany parady.

stary4

Po wszystkim rozmowa się zakończy. Pozostaje wyjść na zewnątrz. Porozmawiaj z Takemurą w oznaczonym miejscu. Ten powie ci w końcu, że musi zastanowić się nad planem działania i skontaktować z pewnymi ludźmi - zadzwoni, gdy przygotuje plan. Musi minąć pełen dzień. Możesz w tym czasie wykonywać inne misje lub przeczekać. Misja zakończy się, gdy Takemura do ciebie zadzwoni. Będziesz mógł zacząć nowe zadanie z nim związane.

Następnie: Cyberpunk 2077 - Koty w ciemności: plan Takemury i rekonesans

Spis treści: Cyberpunk 2077 - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Cyberpunk 2077 - Pasażer: rozbita AV-ka, porwanie Hellmana

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami